Шам 4114 шамның астына орнатылатын GX53 ақ LIGHTING IEK

647 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:LUVB0-GX53-1-K01
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Периметр бойынша жарық сызбасын жаңарту, кеңістікті қабылдауды өзгерту және оны функционалды ету, бөлменің қашықтағы бұрыштарын бөлектеу – бұл прожекторлардың мүмкіндіктерінің ішінара тізімі.
Бұл төмен төбелер үшін тамаша шешім.
Сатып алу жылдар бойы қуаныш әкеледі, өйткені ГОСТ IEC 60598-2-2 және Кеден одағының Техникалық регламенттерінің КО ТР 004/2011, КО ТР 020/2011 талаптарына сәйкестік бар.
АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Ыстыққа төзімді жанбайтын пластиктен жасалған патрон.
- Коррозияға қарсы түсті жабыны бар болаттан жасалған жақтау.
- Аспалы төбеге орнатуға арналған қорғаныс сақинасы жиынтықта.
- Жеңіл және ықшам корпус: салмағы 48г., қалыңдығы 18мм.
Техникалық сипаттамалар
| Монтаждау түрі | Ендірілетін (-тер) |
| Шамның түрі | Жарықдиодты ауыстырылатын |
| Жарық ағыны, лм | - |
| Шамның қуаты, Вт | 15 |
| Түс температурасы, К | - |
| Корпус материалы | Болат |
| Бұйымның/компоненттің түрі | Бағытты жарық/спот шамы |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Жарықты бөлу | Симметриялық (-тер) |
| Номиналды кернеу, В | 230 |
| Ені, мм | 100.0 |
| Сыртқы диаметрі, мм | 100 |
| Өткізгіш сымдарды төсеу үшін жарамды | Жоқ |
| Қозғалыс датчигімен | Жоқ |
| Монтаждық ұзындық - тауашалар, мм | - |
| Жиілігі | EV008013 |
| Қабырғаға монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Жиынтықта басқару блогы | Жоқ |
| Траверсте монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Тұғырға/еденге монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Төбеге орнату үшін жарамды | Жоқ |
| Үлгі немесе орындау | Басқалар |
| Шамның негіз - ұстағышы | GX53 |
| Жарық шоғының бұрышы, ° | - |
| Монтаждық тереңдік - қуыстар, мм | - |
| Қуаты, Вт шамдар үшін жарамды | 15 |
| Аспалы монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Биіктігі немесе тереңдігі, мм | 20.0 |
| Жиынтықта шамдардан | Жоқ |
| Кіріктірілген монтаждау үшін жарамды | Иә |
| Үстеме монтаждау үшін - бетіне | Жоқ |
| Монтаждау кронштейнімен немесе кронштейнімен | Иә |
| Жарық сәулесінің бұрышы | Кең жарық шоғы |
| Түс температурасы, К | - |
| Қысқышты монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Кернеу түрі | Айнымалы (AC) |
| Монтаждық ені - тауашалар, мм | - |
| Монтаждық диаметрі - қуыстар, мм | 85 |
| Арнайы қолдану | Жоқ |
| Шамдардың - жарық көздерінің саны | 1 |
| Жүйенің максималды қуаты, Вт | - |
| Реттелушілік | Реттелмейді |
| Шинаға монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Ұзындығы, мм | 100.0 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Шам түрі | Ендірілген |
| Бағытталған жарық | Иә |
| Плафон, аспаның материалы | Металл |
| Жақтау материалы | металл |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| Жертөле түрі | GX53 |
| Шамның қуаты | 15 Вт |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Түсі | Ақ |
| Арматураның түсі (негіз) | Ақ |
| жиынтықта шамдар бар | Жоқ |
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Пішін | Дөңгелек |
| Орнату | Төбесі |
| Габаритті өлшемдер | |
| Диаметрі | 100 мм |
| Биіктігі | 20 мм |
| Тесік диаметрі | 85 мм |
| Салмақ | 90 г |
- Бағасы: 647 ₸



