Жарықдиодты шам T75 таблетка 10Вт 230В 4000К GX53 IEK

578,34 ₸
- Бар
- Коды:LLE-T80-10-230-40-GX53
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шам LED T75 таблетка 10Вт 230В 4000К GX53 IEK пайдалануға арналған жарықтандыру құрылғыларында сыртқы және ішкі жарықтандыру объектілерін өнеркәсіптік, коммерциялық және тұрмыстық мақсаттағы.
Кеден одағының Техникалық регламенттерінің КО ТР 004/2011, КО ТР 020/2011, МЭК 62560, Ресей Федерациясы Үкіметінің 10.11.2017 жылғы No 1356 қаулыларының талаптарына сәйкес келеді.

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- АДАЛ ВАТТ: техникалық параметрлер қаптамада көрсетілгендерге сәйкес келеді.
- Кез келген тұрақсыз желілердегі жұмыс: 150-264В. Пульсацияланбайды, өшпейді, ұзақ уақыт жұмыс істейді!
- Бірегей IC драйвері шамадан тыс жүктемелерден, қызып кетуден және қысқа тұйықталудан қорғауды қамтамасыз етеді.
- Anti blue-light - көру қабілетіне жағымсыз әсерлерден қорғау.
- Термобақылау: жарықдиодтар қызып кетпейді, шамның ресурсы төмендемейді.
- Қыздыру және галогендік шамдарға қарағанда айтарлықтай аз жылу бөледі.
- Электромагниттік үйлесімділік нормаларына сәйкес келеді.
- Құрамында сынап жоқ және арнайы кәдеге жаратуды қажет етпейді.
- Қызмет ету мерзімі қыздыру және галогендік шамдарға қарағанда ондаған есе көп.
Техникалық сипаттамалар
| Ірге | GX53 |
| Жарықтың түстілік санаты | Бейтарап (суық-ақ) 3300-5300 К |
| Шамның қуаты, Вт | 10.0 |
| Шамның немесе лампаның пішіні | Таблетка (жалпақ цилиндр) |
| Қыздыру шамының баламасы, Вт | 90 |
| Жұм кернеулерінің диапазоны, В | 175...250 |
| Жарық көзінің түрі | Жарық диоды. жарық көзі (LED) |
| Жарық ағыны, лм | 1000 |
| Кернеу түрі | Айнымалы (AC) |
| Түсі | Ақ |
| Түс температурасы, К | 4000 |
| Шыны ыдыстың түрі | Күңгірт |
| Жарық шоғының бұрышы, ° | 120 |
| Түстерді көрсету индексі - Ra | 80-89 (1В сыныбы) |
| Күңгірттендірілетін | Жоқ |
| Диаметрі, мм | 74 |
| Қуат коэффициенті | 0,7 |
| Тоңазытқыштар үшін жарамды | Жоқ |
| Номиналды кернеу, В | 230 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Орташа номиналды қызмет ету мерзімі, сағ | 30000 |
| Таралу бұрышы, ° | 120 |
| Ұзындығы, мм | 29 |
| Номиналды ток, мА | 0 |
| Энергия тиімділігі сыныбы | A+ |
| Жарық қарқындылығы, кд | - |
| Түстерді басқару - RGB | Жоқ |
| Жарықтың EN стандарты бойынша түстілігі | Бейтарап (суық-ақ) 3300-5300 K |
| Қыздыру шамы | Жоқ |
| Шамның қуаты, Вт | 10.0 |
| Шамның немесе лампаның пішіні | Таблетка (жалпақ цилиндр) |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| Шамның пішіні | Дөңгелек |
| Жарықдиодты түс | Ақ |
| Жертөле түрі | Екі тұғырлы |
| Жертөле | GX53 |
| Жертөле түйреуіштерінің саны | 2 д. (дана) |
| Қуат | 10 Вт |
| Қыздыру шамының баламалы қуаты | 90 Вт |
| Минималды жұмыс кернеуі | 175 В |
| Максималды жұмыс кернеуі | 250 В |
| Кернеу | 230 В |
| Жарқырау түсі | Бейтарап ақ |
| Минималды түсті температура | 3300 К |
| Максималды түсті температура | 5300 К |
| Жарқырау бұрышы | 120 град. |
| Шамдардың қызмет ету мерзімі | 30000 сағат (сағ) |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жарық көзі | SMD жарық диодтары |
| шашыратқыштың материалы | Пластик |
| Жұмыс кернеуі (В) | 175-250 |
| Сәулеленудің сипаттамалары | |
| Жарық ағыны | 1000 лм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Пластик |
| Шамның қолбасының түсі | Күңгірт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 29 мм |
| Диаметрі | 74 мм |
- Бағасы: 578,34 ₸

