Тарату панелі ВРУ8504 3Р-104-30-13 250А 35/10кА 400В SMART IP31 автоматты өшіру IEK

346 676 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:NKU10-VRUS-351043013-01
Жіберу 06 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Енгізу-тарату құрылғылары ВРУ8504 арналған қабылдау және тарату электр энергиясын кернеуі 400/230В үш фазалы айнымалы ток жиілігі 50 Гц желілерде глухозаземленной бейтарап, қорғау үшін желілер кезінде тиеу және қысқа тұйықталу, сондай-ақ үшін жиі емес жедел қосу және ажырату.
SMART сериясының ҚБ панельдерімен бір қатарға қосылады.
Автоматты ажыратқыштарда орындалған.
Шиналардың бір секциясы.
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Зауыттық IEK корпусы және оның коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Пайдалануда сенімді және ыңғайлы заманауи шешімдер қолданылады.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электронды түрде сұраныс бойынша қол жетімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 250 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 50 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 10 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 13 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1800 мм |
| Ені | 450 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Сақтандырғыштың болуы | Иә |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбалы |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Техникалық сипаттамалар | |
| Кіріспе қысқыштар N/PE | АД31Т 3х30мм N/PE шиналарына |
| Едендік корпус | Корпус металлический сборный ВРУ SMART 1800х450х450мм IP31 IEK |
| Ірге | опция |
| Кіріспе аппарат | көзделмеген |
| Ток өткізгіш шина | Алюминий шинасы АД 31Т 3х30 315А |
| Шығатын шиналар N/PE | Шина алюминиевая АД 31Т 3х30мм 315А |
| Кіріспе қысқыштар 3L (Cu/AL) | ток өткізгіш шиналар секциясына |
| Кететін авт.ажыратқыштар 3Р 10кА харкак С | 7 |
| Кететін авт.3Р 6кА сипаттамалы ажыратқыштар | 5 |
| Шығатын қуатты авто.өшіру. 3Р 35кА | 1 |
| Қолданылатын аппаратуралар сериясы | ВА47-100 10кА КАРАТЭК, ВА88-35 35кА ҚАРАТ IEK, ВА47-60 6кА KARAT IEK |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | ТЖҚ (енгізу-тарату құрылғысы) |
- Бағасы: 346 676 ₸




