ЩС-А1 ЩУР85-3-1324 160А 35кА/4.5кА 400/230В IP54 есепке алу-тарату қалқаны IEK

322 023 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:NKU10-SHURS-8531324-03
Жіберу 04 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Есепке алу-тарату қалқандары электр энергиясын бақылауға, бөлуге және таратуға арналған.
Шығатын топтар мен желілердің сирек коммутациялары.
Тұрғын үйлердің тұрғын емес қабаттарына және 400/230 В желідегі әкімшілік ғимараттарындағы жеке үй-жайларға орнатылады.
Бізбен жұмыс істеудің артықшылықтары
- Зауыттық IEK корпусы және оның коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Пайдалануда сенімді және ыңғайлы заманауи шешімдер қолданылады.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Электрондық түрдегі қосылу схемасы сұраныс бойынша жіберіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | қалқан |
| Қалқан түрі | Есепке алу-бөлу |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 160 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 10 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 8 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 35 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 10 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 14 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1200 мм |
| Ені | 750 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Есептегіш астындағы орын | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Техникалық сипаттамалар | |
| Кіріспе аппараттың 3L (Al/Cu) терминалының кіріспе қысқыштары | терминалдардың ені 20 мм |
| Кіріспе қысқыштар N (Al/Cu) | IEK DIN-рельсіндегі РБД-250А тарату блогы |
| Кабельдерді жеткізу | төменгі |
| Кабельдік тығыздамалар | Қылқаламды кабельді енгізу 390х115 мм |
| Кіріспе аппарат | Автоматты ажыратқыш ВА88-33 3Р 160А 35кА IEK |
| Ток өткізгіштер | мыс МЕМСТ |
| Ток өткізгіш шина | Корпустағы DIN-рельсті шиналар (кросс-модуль) ШНК 4х7 3L+PEN IEK, Мыс шинасы М1Т 3х20х4000мм 275А |
| Шығатын N (Al/Cu) шиналары | жиынтықта |
| Шығатын PE (Al/Cu) шиналары | жиынтықта |
| Аспалы корпус | Корпус металл ШМП-6-0 (1200х750х300мм) У2 IP54 IEK |
| Қолданылатын аппаратуралар сериясы | ВА47-29 4.5кА KARAT, ВА88-35 35кА ҚАРАТ IEK, АД12 4.5кА 30мА KARAT IEK |
| Кіріспе қысқыштар жерге тұйықтау PE (Al/Cu) | IEK DIN-рельсіндегі РБД-250А тарату блогы 120 мм-ге дейін |
| Кететін авт.ажыратқыштар 3Р 4.5кАхар-ка С | 11 |
| Кететін авт.ажыратқыштар 3Р 4.5кАхар-ка В | 3 |
| Шығатын дифф.автоматтар 1Р+N 4.5кАхаркак С | 10 |
| Есепке алу аспабына арналған орын (алып тасталған) | ТТИ-А 150/5А 5ВА 0.5 IEK ток трансформаторы |
- Бағасы: 322 023 ₸







