ЩС-А2 ПР11-2618-УЩ тарату қалқаны 50А 6/4.5кА 400/230В IP31 IEK

119 700 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:NKU10-SHRS-112618-01
Жіберу 05 сәуір 2026Қуатты тарату пункттері PR11 кернеуі 400/230 В, номиналды тогы 630А дейінгі электр энергиясын таратуға, топтық желілерді шамадан тыс жүктемелер мен қысқа тұйықталулар кезінде қорғауға, диф болған жағдайда электр тогының соғуынан қорғауға арналған. қорғау.
"Щ" индексі бар ПР11 номиналды тогы 125А аспайтын металл корпуста жасалған.
ПР11 ендірілетін типтің "У" индексімен.
"Ф" индексі бар ПР11 бір фазалы.
"П" индексі бар ПР11 номиналды тогы 100А аспайтын пластикалық корпуста жасалған.
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды!
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электронды түрде сұраныс бойынша қол жетімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 50 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 4 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 4 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 18 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Орнатылған |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Модульдердің есептік саны | 54 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 540 мм |
| Ені | 440 мм |
| Тереңдігі | 120 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы, Бүйір қабырғалары арқылы |
| ажыратқыш | Иә |
| Ажыратқыш түрі | Жарылғыш |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Техникалық сипаттамалар | |
| Кіріспе аппараттың 3L (Al/Cu) терминалының кіріспе қысқыштары | 35 мм-ге дейін |
| Кіріспе қысқыштар N (Al/Cu) | n шинасы 10 мм-ге дейін |
| Кіріспе қысқыштар жерге тұйықтау PE (Al/Cu) | РЕ шинасы 10 мм-ге дейін |
| Аспалы корпус | Корпус металлический ЩРв-54 (540х440х120мм) IP31 TITAN 3 IEK |
| Қорғаныс беткі панелі | металл |
| Кабельдерді жеткізу | барлық жағынан |
| Кіріспе аппарат | Жүктеме ажыратқышы (шағын ажыратқыш) ВН-32 3Р 63А IEK |
| Ток өткізгіштер | мыс МЕМСТ |
| Ток өткізгіш шина | PIN 63А типті жалғастырғыш шина, Кросс модуль ШН 4х7 |
| Шығатын N (Al/Cu) шиналары | жиынтықта |
| Шығатын PE (Al/Cu) шиналары | жиынтықта |
| Кіріспе аппаратты мәжбүрлеп ажырату | Жоқ |
| Қолданылатын аппаратуралар сериясы | ВА47-29 4.5кА КАРАТЭК, АВДТ32 6кА ҚАРАТ IEK |
| Шығатын дифф.автоматтар 1Р+N 6кА харкак С | 15 |
| Кететін авт.ажыратқыштар 1Р 4.5кАхар-ка В | 3 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | Тарату тармағы ПР11 |
- Бағасы: 119 700 ₸





