ЩС-В3 ПР11-2415-32УЩ 40А 6кА 400/230В IP31 IEK тарату қалқаны

103 037 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:NKU10-SHRSU-11241532-01
Жіберу 05 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуатты тарату пункттері PR11 кернеуі 400/230 В, номиналды тогы 630А дейінгі электр энергиясын таратуға, топтық желілерді шамадан тыс жүктемелер мен қысқа тұйықталулар кезінде қорғауға, диф болған жағдайда электр тогының соғуынан қорғауға арналған. қорғау.
"Щ" индексі бар ПР11 номиналды тогы 125А аспайтын металл корпуста жасалған.
ПР11 ендірілетін типтің "У" индексімен.
"Ф" индексі бар ПР11 бір фазалы.
"П" индексі бар ПР11 номиналды тогы 100А аспайтын пластикалық корпуста жасалған.
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды!
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электронды түрде сұраныс бойынша қол жетімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 40 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 4 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 4 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 6 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 14 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 0 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Орнатылған |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Модульдердің есептік саны | 36 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 540 мм |
| Ені | 310 мм |
| Тереңдігі | 120 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы, Бүйір қабырғалары арқылы |
| ажыратқыш | Иә |
| Ажыратқыш түрі | Жарылғыш |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Техникалық сипаттамалар | |
| Кіріспе аппараттың 3L (Al/Cu) терминалының кіріспе қысқыштары | 35 мм-ге дейін |
| Кіріспе қысқыштар N (Al/Cu) | КВИ-16мм2 көк IEK бұрандалы терминал |
| Кіріспе қысқыштар жерге тұйықтау PE (Al/Cu) | РЕ шинасы 10 мм-ге дейін |
| Қорғаныс беткі панелі | металл |
| Кіріспе аппарат | Жүктеме ажыратқышы (шағын ажыратқыш) ВН-32 3Р 40А IEK |
| Ток өткізгіштер | мыс МЕМСТ |
| Ток өткізгіш шина | PIN 63А типті жалғастырғыш шина, Кросс модуль ШН 4х7 |
| Шығатын N (Al/Cu) шиналары | талап етілмейді |
| Шығатын PE (Al/Cu) шиналары | жиынтықта |
| Кіріспе аппаратты мәжбүрлеп ажырату | Жоқ |
| Қолданылатын аппаратуралар сериясы | АВДТ32 6кА ҚАРАТ IEK |
| Шығатын дифф.автоматтар 1Р+N 4.5кАхаркак С | 14 |
| Қолданылатын корпус | Корпус металл ЩРв-36 (540х310х120мм) IP31 TITAN 3 IEK |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | Тарату тармағы ПР11 |
- Бағасы: 103 037 ₸




