Тесілген науа 50х150х2000 ESCA5 IEK

3 160 ₸/м
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CLP10-050-150-2
Жіберу 13 мамыр 2026Перфорацияланған илемдеу науалары IEK компаниялар тобының металл кабельді тасымалдау жүйелерінің бөлігі болып табылады. Кернеуі 1000 В дейінгі қуатты және төмен токты кабельдерді төсеуге және қорғауға арналған. Қақпақпен бірге пайдаланған кезде кабельді сыртқы әсерлерден, шаңнан және ылғалдан барынша қорғауды қамтамасыз етеді. Орындалуына байланысты науалар қоғамдық, өндірістік ғимараттардың, құрылыстардың және бөлшек сауда объектілерінің ішінде де, сондай-ақ шатыр астындағы үй-жайлардың сыртында, ашық ауада, сондай-ақ ылғалдылығы жоғары үй-жайларда қолданылуы мүмкін.
Прокатталған перфорацияланған IEK науалары конвейер әдісімен немесе дайын өнімді мырыш балқымасына батыру арқылы мырышталған суықтай илектелген болаттан жасалған.
IEK прокат науасы жүйесі жолдың бағытын өзгертуге арналған түзу элементтер мен керек-жарақтардан, сондай-ақ әртүрлі өлшемдегі қақпақтар мен қосқыш элементтерден тұрады.
Қауіпсіздік талаптарына сәйкес өнім IEC 61537 стандартына сәйкес келеді.
АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Металл науалар арқылы кабельдік трассаларды төсеудің ашық әдісі болашақта электрлік және төмен токты жүйеге техникалық қызмет көрсетуді және дамытуды жеңілдетеді.
- Құлыптың конструкциясы құбырлы (көлденең қимада дөңгелек) пішінге ие, оның өткір жиектері жоқ.
- Құлыптың құбырлы пішіні IEK науаларының беріктік сипаттамаларын айтарлықтай жақсартады.
- Науалар мен керек-жарақтардың стандартты өлшемдерінің ассортименті кез келген қиындық дәрежесіндегі кабельдік жолды жобалауға мүмкіндік береді.
Техникалық сипаттамалар
| Науа түрі | Тесілген |
| Ені, мм | 150 |
| Биіктігі, мм | 50 |
| Ұзындығы, мм | 2000 |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Басқалар |
| Монтаждау үшін негіздегі перфорация | Иә |
| НАТО монтаждау тесіктері | Иә |
| Тот баспайтын болаттан жасалған оюланған | Жоқ |
| Үлгі немесе орындау | Біріктірілген қосқыш |
| RAL түсінің нөмірі | 7047 |
| Материал | Болат |
| Беттің қорғаныш жабыны | Сенжимира әдісі бойынша мырыштау |
| Материалдың қалыңдығы, мм | 0,7 |
| Түсі | Ашық сұр |
| Перфорацияланған бүйір қабырғасы | Иә |
| Тізбектің тұтастығын қамтамасыз ету үшін жарамды | Иә |
| Салмағы, м п кг | 1.52 |
| Үлкен алшақтықтар үшін орындау-күшейтілген | Жоқ |
Жүктеме кестесі

| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс түрі | Перфорацияланған |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 2000 мм |
| Биіктігі | 50 мм |
| Ені | 150 мм |
| Қалыңдығы | 0.7 мм |
- Бағасы: 3 160 ₸/м


