Қақпақ науа негізі 200-1.0мм HDZ ИК

11 998 ₸/м
- Бар
- Коды:CLP1K-200-100-3-M-HDZ
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
IEK металл науа қақпақтары кабельдік жолды механикалық зақымданудан, сыртқы климаттық әсерлерден және рұқсатсыз кіруден қорғау үшін қолданылады.
Өнімдер ESCA 3 және 5 сериялы парақ науаларымен, LESTA баспалдақ науаларымен және NESTA сым науаларымен толығымен үйлесімді.

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Қақпақтардың арнайы профилі бар, бұл оларды қосымша қысқыштарсыз қарапайым қысыммен науаға бекітуге мүмкіндік береді.
- Қақпақтағы құлып кабель жолын тігінен орнатқан кезде оны мықтап ұстауға мүмкіндік береді.
- Телескопиялық қосылымның болуы үздіксіз жерге тұйықталуды қамтамасыз етуге мүмкіндік береді.
- Қақпақтарды бұрандалы тесікке M5x8 бұрандасымен қосымша бекіту қақпақтардың бір-біріне және науаға сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді.
Техникалық сипаттамалар
| Ені, мм | 200 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Ыстық батыру әдісімен қаптау |
| Монтаждық ені, мм | 200 |
| Баспалдақ науасы үшін жарамды | Иә |
| Сым науасы үшін қолайлы | Иә |
| Бетінің фактурасы | IEK_V0000106 |
| Биіктігі, мм | 15 |
| Материал | Болат |
| Бекіту тәсілі немесе түрі | Бекіткіштерде |
| Түсі | Ашық сұр |
| Кабель-арна үшін жарамды | Жоқ |
| Салмағы, кг | 5,6 |
| Материалдың қалыңдығы, мм | 1.00 |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Қара болат |
| Ұзындығы, мм | 3000 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жүйе түрі | Қақпақ |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 3000 мм |
| Биіктігі | 15 мм |
| Ені | 200 мм |
| Қалыңдығы | 1 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Мырышталған болат, HDZ ыстық мырышталған болат |
| Мырыштау түрі | HDZ ыстық мырышталған болат |
- Бағасы: 11 998 ₸/м

