5А 12В DC IEK индикациясы бар РЭК78/3(MY3) аралық реле

1 383 ₸
- Бар
- Коды:RRP20-3-05-012D-LED
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
РЭК77 және РЭК78 модульдік сериялы аралық релелер атқарушы элементтердің электр тізбектерін коммутациялық контактілерімен коммутациялау арқылы басқару командаларын беруге арналған.
Реле 35 мм монтаждық DIN рельсіне орнатылған PPM77 және PPM78 розеткалық модульдік қосқыштарға қосылған.
Коннекторларда коммутациялық контактілер мен катушкалардың терминалдық қысқыштары бар.
Реледе құрамында күмісі бар контактілер қолданылады.

Артықшылықтары
- Аралық РП-21 релесімен салыстырғанда контактілердің номиналды тогының жоғары мәні 10А дейінгі тізбектерде РЭК сериялы релелерді пайдалануға мүмкіндік береді.
- Кеңістіктегі кез келген жұмыс орны
- РЭК сериялы релелердің кішірейтілген габариттері бұйымдарды монтаждау жазықтықтарында неғұрлым ұтымды орналастыруға мүмкіндік береді
- Құрамында күмісі бар түйіспелерді қолдану олардың беріктігін арттырады
- Реле DIN рельсіне бекітуге және бұрандалардың көмегімен бекітуге арналған модульдік розетка қосқыштарымен жабдықталуы мүмкін
Техникалық сипаттамалар
| Басқару кернеуінің түрі | Тұрақты (тұрақты) |
| Тізбектің қоректену кернеуінің номині тұрақты токтан кейінгі тұрақты токты басқарады, В | 12 |
| Тізбектің қоректену кернеуінің номині АҚШ айнымалы ток 50 Гц, В арқылы басқарылады | - |
| Ауыстырылатын контактілер саны | 3 |
| Номин ток, А | 5 |
| Контактілерді ауыстыру түрі | Басқалар |
| Контактілерді ауыстыратын топтардың саны | 3 |
| Индикатор- сигналдық шаммен | Иә |
| Қосқыш жалғағышының түрі | IEK_V0000175 |
| Қосылу түрі | Тегіс ажыратылатын қосылыс |
| Аудармалы контактілермен | Жоқ |
| Тұрақты ток 12В, Вт кезіндегі басқару катушкасының қуаты | 0.9 |
| Ені, мм | 20.5 |
| Номиналды құл кернеу AC контактілер, Жылы | 230 |
| AC 24 В кезінде катушкамен тұтынылатын ток, мА | 65.0 |
| Айнымалы ток 24В, ВА кезіндегі басқару катушкасының қуаты | 1.6 |
| AC 12 В, ВА кезіндегі басқару катушкасының қуаты | 1.4 |
| Полюстік | Белгілі бір полюстік |
| Розеткамен бірге жиынтықта | Жоқ |
| Ашық контактілер нормаларының саны | 3 |
| Тұрақты ток 24 В кезінде катушкамен тұтынылатын ток, мА | 40.0 |
| Климаттық орындалуы | IEK_V0000172 |
| Электрлік тозуға төзімділік, циклдар | ≥ 10^5 |
| AC 12 В кезінде катушкамен тұтынылатын ток, мА | 115.0 |
| AC 230 В, ВА кезіндегі басқару катушкасының қуаты | 1.7 |
| Тұрақты ток 24В, Вт кезіндегі басқару катушкасының қуаты | 1.0 |
| Алмалы-салмалы қысқыштармен | Жоқ |
| Қалыпты тұйықталған контактілер саны | 3 |
| Жүннің тозуға төзімділігі, циклдар | ≥ 10^7 |
| Тұрақты контактілердің номиналды құл кернеуі, В | 24 |
| AC 230 В кезінде катушкамен тұтынылатын ток, мА | 7.5 |
| Тұрақты ток 12 В кезінде катушкамен тұтынылатын ток, мА | 75.0 |
| Биіктігі, мм | 42 |
| Тереңдігі, мм | 27 |
| Басқару немесе ауыстырып қосу түрі | Моностабильді |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP40 |
| Оқшаулау кедергісі, мОм | ≥ 100 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ажыратылатын түйіспе саны | 3 д. (дана) |
| Жабылатын контактілер саны | 3 д. (дана) |
| Ауыстырып қосушы түйіспе саны | 3 д. (дана) |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 1.5 шаршы мм |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| IP қорғау дәрежесі | 40 |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 5 А |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Тұрақты токтың номиналды жұмыс кернеуі | 24 В |
| Катушканың номиналды кернеуі | 12 В |
| Негізгі | |
| Кернеу түрі | DC (постоянный) |
- Бағасы: 1 383 ₸

