Қабырғалық кронштейн негізі 150 мм IEK

1 537 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CLP1CW-150-1
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Металл науаларға арналған аспа жүйелері металл науаларды (прокат немесе сым) ғимарат элементтеріне (төбе, қабырғалар, еден) орнатуға арналған.
Қабырғаға орнатылатын кронштейн науаны қабырғаға бекіту үшін қолданылады.
АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Аспа жүйесі элементтерінің конструкциясы ең алдымен монтаждаудың ыңғайлылығы мен жылдамдығына бағытталған.
Техникалық сипаттамалар
| Ені, мм науа үшін жарамды | 150 |
| Үлгі немесе орындау | Қабырғаға және/немесе профильге бекітуге арналған консоль |
| Беттің қорғаныш жабыны | Сенжимира әдісі бойынша мырыштау |
| Жұмыс жүктемесі, Н | 1330 |
| Түсі | Ашық сұр |
| Ені, мм | 30 |
| Ұзындығы, мм | 170 |
| Биіктігі, мм | 72 |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Мырышталған болат |
| Материал | Болат |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс түрі | Тұтас |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 170 мм |
| Биіктігі | 72 мм |
| Ені | 30 мм |
| Негізгі атрибуттар | |
| Жүйе түрі | Қабырғаға орнатылатын кронштейн |
- Бағасы: 1 537 ₸

