Автоматты ажыратқыш GoPacT G200B 25kA 3П3Т 200A реттелетін SE*

64 825 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:G20B3A200
Жіберу 13 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GoPact
Ең бәсекеге қабілетті жобаларда жеңіске жету үшін Schneider Electric компаниясынан 800 амперге дейінгі құйылған корпустағы автоматты ажыратқыштардың жаңа сериясы
Жаңа GoPact сериясы — бұл электр энергиясын тарату кезінде қорғаныс функцияларын ұйымдастыруға арналған қолжетімді және сенімді шешімді қамтамасыз ететін арнайы әзірленген құйылған корпусты автоматты ажыратқыштар желісі. GoPact жаңа желісі номиналды токтарда 800 А-ға дейін ұсынылған, әр түрлі типтегі ағытқыштармен жабдықталған, 70 кА-ға дейін ажырату қабілетіне ие және аксессуарлардың үлкен жиынтығына ие, бұл осы құрылғыларды азаматтық, коммерциялық және өндірістік нысандарда пайдалануға мүмкіндік береді. .
| Серия | GoPact MCCB |
|---|---|
| Өнім түрі | Автоматты ажыратқыш |
| Өнімнің атауы | GoPact MCCB 200 |
| Қолданылу саласы | Тарату |
| Полюстердің сипаттамасы | 3P |
| Қорғалған полюстердің сипаттамасы | 3d |
| [In] номиналды ток | 40 °C температурада 200 А |
| [Ue] номиналды жұмыс кернеуі | EN/IEC 60947-2 стандартына сәйкес 415В айнымалы ток 50/60Гц |
| Оқшаулау бойынша талаптарға сәйкестік | Иә EN/IEC 60947-2 стандартына сәйкес |
| Қолдану санаты | А санаты |
| [Icu] rated ultimate short-circuit breaking capacity | 25 kA Icu 380/415 В Айнымалы ток 50/60 Гц EN/IEC 60947-2 стандартына сәйкес 36 kA Icu 220/230 В Айнымалы ток 50/60 Гц EN/IEC 60947-2 стандартына сәйкес |
| Performance level | B 25 kA 380/415 В Айнымалы ток |
| Ағытқыштың атауы | TM-D |
| Ағытпа технологиясы | Термомагниттік |
| Басқару блогының қорғаныс функциялары | LI |
| Басқару түрі | Басқару тетігі |
| Circuit breaker mounting mode | Стационарлық |
| [Ui] оқшаулаудың номиналды кернеуі | 440 миль Айнымалы ток EN/IEC 60947-2 стандартына сәйкес |
|---|---|
| [Up] номиналды импульске төзімді | EN/IEC 60947-2 стандартына сәйкес 6 кВ |
| [Ics] rated service short-circuit breaking capacity | EN/IEC 60947-2 стандартына сәйкес 25 кА 380/415 В айнымалы ток 50/60 Гц EN/IEC 60947-2 стандартына сәйкес 36 кА 220/230 В айнымалы ток 50/60 Гц |
| Механикалық тозуға төзімділік | 20000 циклдар |
| Электрлік тозуға төзімділік | 6000 циклдар 415 жылы In |
| Бір полюстен бөлінетін қуат | 24 W |
| Монтаждау тәсілі | Артқы монтаждау панелі |
| Монтаждау ережесі | Көлденең және тігінен Flat on the back |
| Жоғарғы қосылыстар | Алдыңғы |
| Төменгі қосылыстар | Алдыңғы |
| Connection terminals | Бұрандалы қысқыштар |
| Полюстер аралық қадам | 25 mm |
| Қорғау түрі | L : for шамадан тыс жүктемеден қорғау (жылулық) I : for қысқа тұйықталудан қорғау (электромагниттік) |
| Айырғыштың номиналды тогы | 40 °C температурада 200 А |
| Long-time pick-up adjustment type Ir (thermal protection) | Реттелетін |
| [Ir] long-time protection pick-up adjustment range | 0,7...1 x In |
| Long-time protection delay adjustment type tr | Бекітілген |
| Instantaneous protection pick-up adjustment type Ii | Бекітілген |
| [Ii] instantaneous protection pick-up adjustment range | 12 x In |
| Width (W) | 75 mm |
| Height (H) | 130 mm |
| Depth (D) | 60 mm |
| Таза салмақ | 0,9 kg |
| Түсі | Сұр (RAL 7035) |
| Стандарттар | KK/МЭК 60947-1 EN/IEC 60947-2 EN/IEC 60947-2 Annex H |
|---|---|
| Асқын кернеу санаты | III |
| Ластану дәрежесі | 3 IEC 60664-1 сәйкес |
| IP қорғау дәрежесі | IP20 conforming to IEC 60529 |
| Қоршаған ортаның жұмыс температурасы | -20…55 °C |
| Сақтау кезіндегі қоршаған ортаның температурасы | -35…85 °C |
| Жұмыс биіктігі | жұмыс сипаттамалары бұзылмай 0...2000 м 2000...жұмыс сипаттамаларының нашарлауымен 5000 м |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Schneider Electric |
| ҚАҚ түрі | Ажыратқыш |
| Корпус материалы | Пластик |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 5000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 15000 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -20 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 55 град. |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Салмақ | 0.9 кг |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 200 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 25000 А |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 60 мм |
| Биіктігі | 130 мм |
| Ені | 75 мм |
- Бағасы: 64 825 ₸

