ПМ 22х16х5мм ақ бұранда астындағы платформа (100 дана) IEK

2 343 ₸/қаптама
- Бар
- Коды:UHP33-22-16-5-100-K01
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Монтаждау алаңы бұранда арқылы әртүрлі беттерге кабельдік байламдарды орнатуға арналған.

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Материал - полиамид (нейлон) 6.6. Өздігінен сөнетін, галогенсіз
- Бұранда мен өздігінен бұрап тұратын бұранданың көмегімен бекітілгендіктен, платформа қатты бекітуге ие, бұл жүктеме сыйымдылығын арттырады.Қоршаған ортаның агрессивті факторларының әсеріне төзімділік
Техникалық сипаттамалар
| Бекіту тәсілі немесе түрі | Бұранда және тойтарма |
| Ені, мм-ге дейінгі кабельдік тартпа үшін жарамды | 13.0 |
| Монтаждау тесігінің диаметрі, мм | 5.2 |
| Түсі | Ақ |
| Ені, мм | 16 |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Полиамид (РА) |
| Материал | Пластик |
| Биіктігі, мм | 9.0 |
| Ұзындығы, мм | 23 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабельді бекіту алаңы |
| Ұзындығы | 23 мм |
| Ені | 16 мм |
| Өнім материалы | Полиамид |
| Бекіткіш элементінің түсі | Ақ |
| Оқшаулау материалы | Полиамид |
| Оқшаулау түсі | Ақ |
| Орнату әдісі | Бұранда |
| Бекіту тесіктерінің саны | 1 |
| Бекіту тесігінің диаметрі | 5.2 мм |
| Қаптамадағы саны | 100 д. (дана) |
| Жағдайы | Жаңа |
- Бағасы: 2 343 ₸/қаптама

