Қысқыштар астындағы 25х25 өздігінен жабысатын ақ платформа (100 дана) IEK

1 658 ₸/қаптама
- Бар
- Коды:UHP30-25-100
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өздігінен жабысатын қабаты бар платформа кабельдік қысқыштарды тегіс беттерге бекітуге арналған.
Артықшылықтары
- Материал - полиамид (нейлон) 6.6. Өздігінен сөнетін, галогенсіз
- Бірегей жабысқақ негіз, соның арқасында алаң шегенің немесе бұранданың көмегінсіз бетінде ұсталады.
- Қоршаған ортаның агрессивті факторларының әсеріне төзімділік
Техникалық сипаттамалар
| Бекіту тәсілі немесе түрі | Өздігінен жабысатын |
| Ені, мм-ге дейінгі кабельдік тартпа үшін жарамды | 7.6 |
| Монтаждау тесігінің диаметрі, мм | 7.6 |
| Түсі | Ақ |
| Материалдың түрі немесе маркасы | EV008335 |
| Климаттық орындалуы | IEK_V0000008 |
| Материал | Пластик |
| Ені, мм | 25 |
| Кабель байламының ең үлкен диаметрі үшін, мм | - |
| Ұзындығы, мм | 25 |
| Биіктігі, мм | 6.5 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабельді бекіту алаңы |
| Ұзындығы | 25 мм |
| Ені | 25 мм |
| Өнім материалы | Нейлон |
| Бекіткіш элементінің түсі | Ақ |
| Оқшаулау материалы | Нейлон |
| Оқшаулау түсі | Ақ |
| Орнату әдісі | Жабысқақ |
| Бекіту тесіктерінің саны | 1 |
| Бекіту тесігінің диаметрі | 7.6 мм |
| Қаптамадағы саны | 100 д. (дана) |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 75 град. |
- Бағасы: 1 658 ₸/қаптама

