Қамыттар астындағы 30х30 ақ өздігінен жабысатын алаң (100 дана) IEK

2 180 ₸/қаптама
- Бар
- Коды:UHP30-30-100
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өздігінен жабысатын қабаты бар платформа кабельдік қысқыштарды тегіс беттерге бекітуге арналған.
Артықшылықтары
- Материал - полиамид (нейлон) 6.6. Өздігінен сөнетін, галогенсіз
- Бірегей жабысқақ негіз, соның арқасында алаң шегенің немесе бұранданың көмегінсіз бетінде ұсталады.
- Қоршаған ортаның агрессивті факторларының әсеріне төзімділік
Техникалық сипаттамалар
| Бекіту тәсілі немесе түрі | Өздігінен жабысатын |
| Ені, мм-ге дейінгі кабельдік тартпа үшін жарамды | 9.0 |
| Монтаждау тесігінің диаметрі, мм | 9.0 |
| Түсі | Ақ |
| Ені, мм | 30 |
| Биіктігі, мм | 9.0 |
| Ұзындығы, мм | 30 |
| Кабель байламының ең үлкен диаметрі үшін, мм | - |
| Материал | Пластик |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабельді бекіту алаңы |
| Ені | 30 мм |
| Өнім материалы | Нейлон |
| Бекіткіш элементінің түсі | Ақ |
| Оқшаулау материалы | Нейлон |
| Оқшаулау түсі | Ақ |
| Орнату әдісі | Жабысқақ |
| Бекіту тесігінің диаметрі | 9 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ұзындығы | 30 см |
| Бекітуге арналған тесіктердің саны | 1 шт |
| Қаптамадағы саны | 100 дана |
| Ең төменгі жұмыс температурасы | -25 (град.) |
| Максималды жұмыс температурасы | 75 (град.) |
- Бағасы: 2 180 ₸/қаптама


