ARMAT Автоматты ажыратқыш M06N 1P D 32А IEK

4 881 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:AR-M06N-1-D032
Жіберу 18 мамыр 2026ARMAT M06N сериялы автоматты ажыратқыштар тізбектерді шамадан тыс жүктемеден және қысқа тұйықталудан қорғауға арналған. Модельдік қатарға іске қосу сипаттамалары B, C, D және номиналды токтары 0,5-тен 63 А-ға дейінгі құрылғылар кіреді.ARMAT M06N сериялы автоматты ажыратқыштардың номиналды ажырату қабілеті 6 кА құрайды. Шекті ажырату қабілеті номиналына байланысты 10-нан 50 кА-ға дейін өзгереді.
Техникалық сипаттамалар
Жиілігі
50 Гц
Номиналды ток
32 А
Номиналды ток
32.0 А
Полюстер саны
1
Номин импульске төзімді кернеу
6 шаршы метр
Іске қосылу сипаттамасы - ток қисығы
D
Кернеу түрі
Айнымалы (AC)
Номин құл кернеу
400 Жылы
Айырғыштың түрі
Жылулық, электромагниттік
Энергия шығыны
6.0 Вт
IEC 60947-2 бойынша ажырату қабілеті
10 ғА
Дифференциалды ағытқыштың болуы
Жоқ
Электр тоғымен зақымданудан қорғау класы
0
Жиілігі
50 Гц
Номин оқшаулау кернеуі Ui
500 Жылы
Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені
1
Қорғалған полюстер саны
1
Номин қысқа тұйықталу кезіндегі ажырату қабілеті EN 60898 @ 400В
6.0 ғА
Электрондық ағытқыштың болуы
Жоқ
Электр тозуға төзімділік
10000 цикл
Жүннің тозуға төзімділігі
20000 цикл
Кіріс кабелінің ең үлкен қимасы
25 мм2
Бейтараптықты өшіру
Жоқ
EN 60898 бойынша ажырату қабілеті
6 ғА
Полюстердің жалпы саны
1
Номин қысқа тұйықталу кезіндегі ажырату қабілеті EN 60898 @ 230В
6.0 ғА
Монтаждау рельсінің түрі
IEK_V0000022
Жөндеуге жарамдылығы
Жоқ
Бір полюстің салмағы
0,116 кг
Токты шектеу сыныбы
3
Қосылу түрі
Бұрандалы қосылыс
Қорғау дәрежесі - IP
IP20
Жабдық толықтырылуы мүмкін
Иә
ҚТ тм аймағында ағытқыштың іске қосылу уақыты
0,1 с
Жылулық ағытқыштың болуы
Иә
Электромагниттік ағытқыштың болуы
Иә
Шиналарды жалғау мүмкіндігі
PIN (сырық), FORK (айыр)
Монтаждау түрі
EV004369
Жұмыс тәртібі
Ұзақ мерзімді-S1
Күштік полюстер саны
EV000599
Қолданылу саласы
IEK_V0000012
Жарылыстан қорғаныстың болуы
IEK_V0000020
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| ҚАҚ түрі | Ажыратқыш |
| Корпус материалы | Пластик |
| Сымның максималды қимасы | 25 кв. мм |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 10000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 20000 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -5 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Салмақ | 0.13 кг |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 3 А |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 10000 А |
| Полюстер саны | 1 д. (дана) |
| Іске қосу уақыты | 0.1 мс |
| Уақыт-ағымдағы сипаттамалары | Z |
| Модульдер саны | 1 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 18 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Серия | Өнеркәсіптік арматура |
- Бағасы: 4 881 ₸

