РШ10-3-КБ 16А ақ КВАРТА IEK қорғаныш перделері бар жерге тұйықталған 1 орындық розетка

725 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:ERK11-K01-16-DM
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Уақытпен тексерілген және тұтынушылардың әртүрлі санаттары талап ететін классикалық дизайн пәтерлерде, саяжайларда, кеңселерде және өндірістік үй-жайларда "КВАРТА" сериялы өнімдерді орнатуға мүмкіндік береді.

Артықшылықтары
- Ассортимент ассортименті нарықтық сұраныс тенденцияларын ескере отырып құрастырылған және ең өзекті және танымал позициялардың тізімін қамтиды.
- Шассидің конструкциясы бұйымды бұрандаларға да, аралық табандарға да әртүрлі орнату қораптарына орнатуға мүмкіндік береді.
- Ішкі механизмнің материалы - жанбайтын АБС-пластик.
- Розеткалар мен ажыратқыштардың шассиі коррозияға төзімді болаттан жасалған, бұл өнімнің сенімділігі мен беріктігін қамтамасыз етеді.
- Барлық өнімдер өнімнің қауіпсіздігі саласындағы қолданыстағы Ресей заңнамасының талаптарына сәйкес келеді (ГОСТ IEC 60884-1 - розеткалар, ГОСТ Р 51324.1-2005 - ажыратқыштар, ГОСТ Р 51324.1-2005, ГОСТ Р 51324.2.1-99 - жарық реттегіштері).
- Жаңа топтаманың үлгілері халықаралық стандарттар талаптарына сәйкестігі бойынша сынақтан сәтті өтті, бұл Беларусь Республикасында, Қазақстанда және Ресей Федерациясында жарамды Кеден одағының сертификатын алу арқылы расталды.
Техникалық сипаттамалар
| Үлгі немесе орындау | Жерге тұйықтау (қорғаныш) түйіспесімен |
| Перделермен - жанасудан қорғау | Иә |
| Түсі | Ақ |
| Номин ток, А | 16 |
| Қақпақ | Корпуста |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Беттің түрі | Жылтыр./жылтыр./айналы |
| Кіріс кабелінің ең үлкен қимасы, мм2 | 2,5 |
| Хабарламалар саны | 1 |
| Галогендерден бос | Жоқ |
| Номин ток, А | 16 |
| Жиілігі, Гц | 50 |
| Асқын кернеуден қорғау | Жоқ |
| Арнайы тамақтандыру | Әдеттегідей тамақтану. қауіпсіздік шаралары (жасыл) стандарты SV |
| Мөлдір | Жоқ |
| Құрылғының ені, мм | 81.5 |
| Құрылғының тереңдігі, мм | 42.5 |
| Қосылу түрі немесе тәсілі | Бұрандалы терминал |
| Беттің қорғаныш жабыны | Басқалар |
| Кернеу түрі | Айнымалы (AC) |
| Бағдарлы жарықтандырумен | Жоқ |
| Ток бойынша қорғаныс | Жоқ |
| VDE-ге сәйкес ауыр жағдайлар үшін | Жоқ |
| Қорғау дәрежесі үшін жарамды - IP | IP20 |
| Жарықпен - желідегі кернеудің индикациясы | Жоқ |
| Монтаждау түрі | Жасырын монтаждау (сылаққа) |
| Фазалар саны | 1 |
| Жазуға арналған өріс немесе ақпараттық бет | Жоқ |
| Бұрылған орталық кірістіру | Жоқ |
| Материал | Пластик |
| Символдар немесе индикация | Шығыңқы таңба |
| Құрылғының биіктігі, мм | 80.5 |
| Климаттық орындалуы | Түйін |
| Қайырмалы қақпақпен | Жоқ |
| Контактілерді қорғау | Иә |
| Итергішпен бірге | Жоқ |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Термопластикалық |
| Бекіту тәсілі немесе түрі | Саңылауларда және бұрандаларда |
| Миниатюралық сақтандырғышпен | Жоқ |
| Қосылатын розеткалар саны | 1 |
| Номиналды кернеу, В | 250 |
| Құлыпталатын - - -ая | Жоқ |
| Монтаждық тереңдік - қуыстар, мм | 28.5 |
| Номин құл кернеу, Жылы | 250 |
| Қосу немесе Өшіру қосқышымен - On немесе Off | Жоқ |
| Өшіру функциясы | Жоқ |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату әдісі | Кіріктірілген |
| Қосқыштар саны | 1 |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Корпус материалы | Термопластика |
| Номиналды ток | 16 А |
| Кернеу | 250 В |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 2.5 шаршы мм |
| Жерге қосу | Иә |
| Қорғаныс қақпағы | Жоқ |
| Қорғаныс перделері | Иә |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Қызмет мерзімі | 10 жыл |
| Жағдайы | Жаңа |
| USB-ден зарядтау мүмкіндігі | Жоқ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 82 мм |
| Ені | 82 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Түрі | Розетка |
- Бағасы: 725 ₸


