ELASTA Металлорукав Р3-ЦПнг-38 с брошкой қара (20м) IEK

1 719,90 ₸/м
- Бар
- Коды:CMP10-38-020
ПВХ оқшаулауындағы металл түтік кабельді, сымдарды, икемді шлангтарды және т.б. химиялық және механикалық зақымданудан, ылғалдан және күн радиациясынан қорғауға және қорғауға арналған. ПВХ оқшаулағышындағы металл түтік үй ішінде және сыртында ашық және жасырын төсеу үшін пайдаланылуы мүмкін. Қолдану саласы: - Ауаны баптау, жылыту, желдету жүйелері; - Көтергіш-көлік жабдықтары; - Мұнай және газ өңдеу өнеркәсібі; - Каналдар, туннельдер, траншеялар.
Техникалық сипаттамалар
Номин диаметрі
38 мм
Материал
Болат
1-ші жабынның қаптамасының материалы
ПВХ (ПВХ)
2-ші жабынның қаптамасының материалы
ПВХ (ПВХ)
Түсі
Қара
Қорғау дәрежесі - IP
IP65
Сыртқы диаметрі
44.0 мм
Ішкі диаметрі
36.4 мм
Шартты өткелдің диаметрі
38 мм
Сығымдау кезіндегі беріктік
- Н
Иілу кезіндегі радиусты ең аз пайдалану R
250 мм
Беттің қорғаныш жабыны
Мырышпен қапталған
Климаттық орындалуы
IEK_V0000007
Иілуге беріктік
Икемді (-тер)
Тығыздау
Тығыздау жоқ
Жеңнің салмағы 1 м
0,756 кг
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құбыр түрі | Металл жең |
| Құрылыс | Икемді |
| Қима пішіні | Дөңгелек |
| Материал | Мырышталған болат |
| Түсі | Қара |
| Қосымша қамту түрі | ПВХ |
| Қабаттар саны | 1 |
| қаптама | Шығанақ |
| Қаптамадағы ұзындық | 50 м |
| Минималды жұмыс температурасы | -30 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 70 град. |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қызмет мерзімі | 10 жыл |
| IP қорғау дәрежесі | 65 |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ішкі диаметрі | 13.9 мм |
| Сыртқы диаметрі | 20.9 мм |
| Иілу радиусы | 100 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Зонд | Иә |
| УФ төзімділік | Иә |
- Бағасы: 1 719,90 ₸/м

