Төбесі мен табаны 1000х600мм IP54 FORMAT IEK

292 475 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YKM40D-FO-KO-100-060-54
Жіберу 13 мамыр 2026FORMAT IEK® желісі электротехникалық және телекоммуникациялық шкафтардың танымал еуропалық өндірушісі ZPAS-пен бірлесіп жасалған. ZPAS-тың ең озық әзірлемелерінің бірі IEK GROUP және ZPAS R&D компанияларының қызметтері арқылы ресейлік нарыққа бейімделген.
IEK GROUP инженерлері FORMAT® электротехникалық шкафтарын әмбебап етіп жасады. Оларға Ресейдегі ең сұранысқа ие өндірушілердің ауа, құйма және модульдік ажыратқыштарын орнатуға болады. Ресейлік тұтынушылардың барлық сұраныстары мен күрделі пайдалану шарттары ескерілді.
Электр қалқандық жабдықтарды кәсіби құрастырушылар заманауи FORMAT IEK® шкафтарын ойластырылған конструкциясы, электротехниканы құрастыру және монтаждау ыңғайлылығы үшін таңдайды. Аксессуарлардың кең ассортименті ең күрделі тапсырмаларды орындауға мүмкіндік береді.
FORMAT® электротехникалық шкафтары екі жазықтықта тесілген тұйық профильдер негізінде қаңқалы конструкцияға ие. Бұл жабдықтар мен компоненттерді орналастырудың икемді нұсқаларын ұсынады. Шкафтарды, егер олар пайдаланылса, бүйір қабырғалары жоқ қатарға қосу оңай. Энергетика және өнеркәсіптік автоматтандыру объектілерінде үй-жайлардың ішінде қолданылады.
Артықшылықтары мен мүмкіндіктері
• Толығымен симметриялы профиль панельдер мен есіктерді кез келген бүйірлік жазықтықта орнатуға мүмкіндік береді
• Құрастырмалы-жиналмалы конструкив – монтаждау, тасымалдау және сақтау ыңғайлылығы
• Корпустарды ыңғайлы қондыру
• Кез келген өндірушілердің жабдықтарымен үйлесімділік
• Біріздендірілген бекітпе
• Максималды секциялаумен күрделіліктің жоғары деңгейін құрастыру – 3в 4000 А дейін және 4в 6300 А дейін
• Жоғары көтергіштік қабілеті. Қаңқаға жүктеме (ішкі рейкаларда) – 1600 кг
• Бір-бірін алмастыратын әмбебап керек-жарақтар
• Боялмаған элементтерде коррозияға қарсы арнайы жабын бар – алюминий тотығы (Al-Zn)
• Еуропалық сертификаттар

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Қорғаныстың жоғары дәрежесі - панель-шатыр құйылған тығыздағышпен жабдықталған.
- Төменгі панель-негізді тығындармен алып тастаған кезде, шкафтың периметрі бойынша өлшемді кабель кірісін алуға болады.
- Бірыңғай бекіткіштер.

Техникалық сипаттамалар
| Ені, мм | 1000 |
| Тереңдігі, мм | 600 |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Сору желдеткіші бар | Жоқ |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP54 |
| Беттің түрі | Ұнтақты бояу |
| Климаттық орындалуы | У2 |
| Түсі | Сұр |
| Биіктігі, мм | 150 |
| Металдың қалыңдығы, мм | 1,4 |
| Материал | Болат |
| Бетінің фактурасы | Шағыр |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Құрылыс | Жиналмалы-жиылмалы |
| Орнату опциясы | Еден |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Корпус түрі | Электротехникалық шкаф FORMAT IP54 |
| Аксессуар түрі | Төбесі мен негізі |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 1000 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Салмақ | 34 кг |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Есікті оң және сол жаққа ілу мүмкіндігі | Иә |
| Монтаждық бағыттағыштардың тереңдігін реттеу мүмкіндігі | Иә |
| Алынбалы шкаф негізі | Иә |
| Шкафтың түсі | Сұр |
- Бағасы: 292 475 ₸
- Қаптау тәсілі: Шатыр жабдығы - 1 дана. Негізі - 1 дана. Орнатуға арналған аппаратуралар.


