Автоматты ажыратқыш диф.ток RESI9 АВДТ 1Р+N С6А 6кА 30мА АС 18мм SE

31 442 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:R9D87606
Жіберу 18 сәуір 2026Resi9 - Schneider Electric ұсынған тұрғын үйлер мен қоғамдық ғимараттарға арналған модульдік жабдықтардың жаңа сериясы

Resi9 сериясының маңызды ерекшелігі оның максималды ажырату қабілеті 6000 А болуы болып табылады.
Құрылымдық ерекшеліктері
Resi9 құрылғылары жоғары баға сегментінің жабдықтарына сәйкес келетін сапаны, сенімділікті және пайдаланудың қарапайымдылығын қамтамасыз ететін оңтайлы баға сегментіне жатады. Біз Resi9 модульдік жабдықтарының жаңа желісінде ескеруге тырысқан көптеген шолуларды мұқият жинап, пысықтап жатырмыз :
- Үйіңіздегі қорғаныстың максималды деңгейін және кез келген басқару сценарийін жүзеге асыруға арналған жабдықтың кең ауқымы
- Сенімділікті қамтамасыз ету үшін ең жоғары сапаны бақылау, оған күмәнданудың қажеті жоқ
- Енді сіз екі түрлі Schneider Electric сериялы құрылғыларды бір қалқанға біріктіре аласыз және сыртқы түрі бұзылмайды - Resi9 және Acti9 барлығы бірдей ақ стильде жасалған
Артықшылықтары
- Барлық автоматты ажыратқыштардың номиналды ажырату қабілеті – 6000А
- Үш типті электромеханикалық және электронды ВДТ және АВДТ үлкен ассортименті: айнымалы ток, А және А-С
- Автоматты ажыратқыштардағы лездік коммутация механизмі
- DIN-рельске бекітуге арналған қос құлыптар
- Кернеу релелерінің, контакторлардың және импульстік релелердің серияда болуы
- Resi9 модульдік жабдықтары Еуропадағы Schneider Electric зауыттарында шығарылады.
Қолдану нұсқалары
Resi9 модульдік жабдықтар сериясы тұрғын үй құрылысы мен шағын бизнеске арналған
| Серия | Resi9 |
|---|---|
| Өнімнің атауы | АТҚҚ Resi9 |
| Өнім түрі | Дифференциалдық токтың автоматты ажыратқышы |
| Полюстердің сипаттамасы | 1P + N |
| Бейтараптың жағдайы | Сол жақта |
| Қорғалған полюстер саны | 1 |
| [In] номиналды ток | 6 A |
| Желі түрі | Айнымалы ток |
| Ағытпа технологиясы | Термомагниттік |
| Қисық сызықты белгілеу | Бірге |
| Ағып кету тогы бойынша сезімталдық | 30 мА |
| Ағып кету тогынан қорғаудың іске қосылуының кешігуі | Лезде |
| Ағып кету тогынан қорғау класы | АС типі |
| Ажырату қабілеті | 6000 А Айнымалы ток 50 Гц |
| Сапа белгілері | EAC |
| Құрылғының желідегі орны | Кетіп бара жатыр |
|---|---|
| Желі жиілігі | 50 Гц |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 230 В Айнымалы ток 50 Гц |
| Электромагниттік ағытпаның іске қосылу шегі | 5...10 x In |
| Дифференциалды ток бойынша ажырату технологиясы | Кернеуге тәуелді |
| [Ui] оқшаулаудың номиналды кернеуі | 400 миль |
| [Up] номиналды импульске төзімді | 4 шаршы метр |
| Токтың секіруі | 250 A |
| Байланыс орнының индикаторы | Иә |
| Басқару түрі | Басқару тетігі |
| Кернеудің болу индикаторы | Индикация ҚОСУ/ӨШІРУ |
| Монтаждауды орындау | Шертілетін |
| Монтаждау тәсілі | DIN-рейка |
| Полюстер аралық қадам | Фаза мен бейтарап арасындағы 9 мм |
| Қадам 9 мм | 2 |
| биіктігі | 93 mm |
| Ені | 18 mm |
| Тереңдігі | 70 mm |
| өнімнің салмағы | 136 g |
| Түсі | Ақ |
| Механикалық тозуға төзімділік | 20000 циклдар |
| Электрлік тозуға төзімділік | 10000 циклдар |
| Қосылымдар – терминалдар | Туннель типті терминалдар (Жоғарғы немесе төменгі) - 1...16 мм2 - қатты Туннель типті терминалдар (Жоғарғы немесе төменгі) - 1...10 мм2 - икемді Туннель түріндегі терминалдар (Жоғарғы немесе төменгі) - 1...10 мм2 - Ұшымен икемді |
| Сымдарды тазалау ұзындығы | 15 mm for Жоғарғы немесе төменгі connection |
| Қатайту сәті | 2 Н·м Жоғарғы немесе төменгі |
| Жерге тұйықталудан қорғау | Біріктірілген |
| Стандарттар | KK/МЭК 61009-1 EN/IEC 61009-2-2 |
|---|---|
| IP қорғау дәрежесі | IP20 |
| Ластану дәрежесі | 2 |
| Асқын кернеу санаты | III |
| Қоршаған ортаның жұмыс температурасы | -25…60 °C |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Schneider Electric |
| ҚАҚ түрі | Ажыратқыш |
| Корпус материалы | Пластик |
| Сымның максималды қимасы | 16 кв. мм |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 10000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 20000 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 6 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Номиналды ажырату дифференциалды тогы | 30 мА |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 6000 А |
| Полюстер саны | 2 д. (дана) |
| ҚАҚ іске қосылу түрі | Электрондық |
| Уақыт-ағымдағы сипаттамалары | C |
| Модульдер саны | 1 д. (дана) |
| Пайдалану шарттары | АС |
| Бейтарап | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 18 мм |
- Бағасы: 31 442 ₸

