FORMAT IEK 2000x800 мм металл есік

152 588 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YKM40D-FO-DM-200-080
Жіберу 25 маусым 2026FORMAT IEK| желісі танымал еуропалық ZPAS электротехникалық және телекоммуникациялық шкафтар шығаратын зауытпен бірлесіп құрылған. ZPAS-тың ең озық әзірлемелерінің бірі IEK GROUP және ZPAS компанияларынан алынған R&D қызметтері үшін Ресей нарығына бейімделген.
IEK GROUP инженерлері FORMAT| электр техникалық шкафтарын әмбебап етті. Оларда Ресейде сұранысқа ие өндірушілердің ауа, құйма және модульді автоматты сөндіргіштерін орнатуға болады. Ресейлік тұтынушылардың барлық сұраныстары мен пайдаланудың күрделі шарттары ескерілді.
Электр қалқан жабдығын кәсіби құрастырушылар жобаланған конструкциясы, электр техникасын құрастыру және құрастыруға ыңғайлылығы үшін FORMAT IEK| қазіргі заманғы шкафтарын таңдайды. Аксессуарлардың кең ассортименті ең күрделі міндеттерді жүзеге асыруға мүмкіндік береді.
FORMAT| электротехникалық шкафтарының екі жазықтықта перфорацияланған тұйық профильдердің негізінде каркас құрылымы бар. Бұл жабдықтар мен компоненттердi орналастыруға икемдi мүмкiндiктер бередi. Шкафтарды бүйір қабырғаларсыз, егер олар қолданылса, қатарға оңай қосуға болады. Энергетика және өнеркәсіптік автоматтандыру объектілеріндегі үй-жайлар ішінде қолданылады.
Артықшылықтары мен мүмкіндіктері
• Толық симметриялық профиль кез келген бүйірлік жазықтықта панельдер мен есіктерді орнатуға мүмкіндік береді
• Құрастыру-бөлшектеу конструктиві – монтаждау, тасымалдау және сақтау қолайлығы
• Корпустардың ыңғайлы түйісуі
• Кез келген өндірушілердің жабдықтарымен үйлесімділігі
• Бірегей бекітпе
• Ең жоғары секциялаумен күрделілігі жоғары деңгейдегі құрастыру – 3b 4000 А дейін және 4b 6300 А дейін
• Жоғары қабілет. Қаңқаға жүктеме (ішкі рейкаларға) – 1600 кг
• Әмбебап өзара алмастырылатын аксессуарлар
• Боялмаған элементтерде арнайы коррозияға қарсы жабын – алюцинк (Al-Zn) болады
• Еуропалық сертификаттар
Жиынтықтауыштың сипаттамасы
Есіктер болат табақтардан жасалған және ашылатын бұрышы 150 градус болатын төрт қалқаға бекітіледі.

Артықшылықтары
- Толық симметриялық профиль - кез келген бүйірлік жазықтыққа есіктерді орнатуға мүмкіндік береді.
- Жоғары көтергіш қабілеті - есікке 50 кг жүктеме.
- Периметрі бойынша 25 мм перфорация қадамымен тұрақты қаттылық шеңбері орнатылған - жабдықтарды есікке тиімді құрастыруға және бұратын кабелдер салуға мүмкіндік береді.
- Есік ең оңтайлы жерлерде жерге тұйықтау құралын қондыру мүмкіндігі бар M8 шпилькасымен жабдықталған.
- Стандартты есіктер төрт нүктелі бекіту механизмімен жабдықталған.
- Қос штокты есіктердің ілгектері - бір адамның есікке жай және жылдам ілу.
- Есікте құлып орнатылған (тұтқасы жоқ, кілттің астына екі тісі бар).
Техникалық сипаттамалары
| Биіктігі мм | 2000 |
| Ені. мм | 800.0 |
| Материал | Болат |
| Материалдың қалыңдығы, мм | 2.0 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP54 |
| 19 дюймдік монтаждауға арналған | Жоқ |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Түсі | Сұр |
| Үйлесімділік | FORMAT корпусы |
| Тереңірек. мм | - |
| Құлыптың жиынтықта болуы | Иә |
| Үстіңгі қабат факторы | Шагрень |
| Модель немесе орындау | Есік |
| Бет түрі | Ұнтақ бояуы |
| Климаттық орындау | У2 |
| Қабілеттілік, кг | 50 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Құрылыс | Жиналмалы-жиылмалы |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Аксессуар түрі | Есік |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 800 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 2000 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 1.4 мм |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Корпус түрі | Электротехникалық шкаф FORMAT IP54 |
- Бағасы: 152 588 ₸


