ВШ-2 ШУ8253-53А4-ARF 400A 50kA 400V IP54 электр жетегі 230В контактіні ескере отырып, үш кіріске арналған АВР панелі

3 256 845 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:AVR31-ARF-8253534-03
Жіберу 23 мамыр 2026Бұл РАҚ жүйесі тұтынушылардың бір тобын негізгі, резервтік және автономды генератор кірмелерін электрмен жабдықтаудың үш тәуелсіз көзінен үздіксіз электрмен жабдықтауды қамтамасыз етеді.
Электрмен жабдықтаудың үздіксіздігіне негізгі кірістегі электр желісінің параметрлерінде жол берілмейтін ауытқулар болған жағдайда тұтынушыларды электрмен жабдықтаудың негізгі көзінен резервтік көзге ауыстыру арқылы қол жеткізіледі.
Желі параметрлері қалпына келтірілгенде кері ауысу автоматты түрде орындалады.
Негізгі және резервтік енгізулер істен шыққан жағдайда жүйе құрғақ контакт арқылы автономды генераторды іске қосады. Автоматты режимде іске қосу үшін генераторда РАҚ блогы болуы тиіс.
Басқару логикалық реле арқылы жүзеге асырылады. Ыңғайлылық пен ақпараттылық үшін есікке сенсорлық басқару панелі орнатылған.
Электр жетектері автоматты ажыратқыштарды қосуға және өшіруге жауапты. ARMAT өнеркәсіптік сериясы қолданылды.
АВР FORMAT өнеркәсіптік сериясының электротехникалық шкафтары негізінде панель ретінде құрастырылады.
Ток трансформаторлары арқылы екі кірісте есепке алу. Есепке алу аспаптары бөлек сатып алынады!
Логикалық басқарумен АДБ артықшылықтары
- Оқиғалар мұрағаты.
- Резервті 6300А дейін енгізу.
- РАҚ жұмысының барлық параметрлерін баптаудың икемділігі (қосуды/өшіруді кідірту, енгізуді таңдау және т.б.).
- Толығымен жасалған құжаттама, схемалар және бағдарламалар.
- Барлық АДБ бір өндірушінің құрамдас бөліктерінен құрастырылады. Бір терезеге тапсырыс беру.
- РАҚ жұмысының алгоритмдерін өзгертуге мүмкіндік беретін бағдарламаның ашық коды.
- Функционал барлық қажетті функциялармен жасалған.
- АДБ бөгде өндірушілердің жабдықтарымен үйлесімді.
- Қашықтағы жұмыс орны арқылы АДБ жұмысын бақылау мүмкіндігі.
- Визуализация үшін есікке сенсорлық тақтаны орнату.
Бізбен жұмыс істеудің артықшылықтары сіз үшін
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| Кіріспе қысқыштар 3L (Al) (үш кіріс) | шиналық кеңейткіш 240 мм-ге дейін | 9 |
| Кіріспе қысқыштар N/PE (Al) |
АД31Т шиналарына 240 мм-ге дейін |
2 |
| Ғимарат |
Металлдан жасалған едендік корпус ШМП-16.8.4-0 36 УХЛ3 ИП 54 ИК |
1 |
| Бүйірлік панельдер | жиынтықта, алынбайтындар | 2 |
| Кабельдерді жеткізу | төменгі | |
| Ірге | жиынтықта | |
| Кіріспе аппараттар |
3 |
|
| РАҚ коммутация аппараттары | ВА88-35/37 230В IEK үшін ЭП-35/37 электр жетегі | 3 |
| АДБ басқару блогы |
ONI қалқаны бар PLR-S CPU1004(R) айнымалы токтың логикалық релесі Фазаны бақылау релесі ORF-08D 3 фазалы 2 істікшелі 127-265В айнымалы ток бейтарап басқарумен ONI 8DI/8DO логикалық PLR-S 24В айнымалы ток ONI релесіне кеңейту Жарық диодты және ONI сынақ түймесі бар ORM-1 4C 220В айнымалы ток интерфейс релесі Модульді аралық реле OIR 1 істікшелі 16А 230В айнымалы ток IEK |
1 3 1 3 1 |
|
Коммутация және қорғаныс аппараттары шығатын топтық желілердің |
Автоматты ажыратқыш ВА88-37 3Р 400А 35кА IEK | 1 |
| Электр энергиясын есептеу панелі |
ТТИ-А 400/5А 5ВА ток трансформаторы дәлдік класы 0.5 IEK Дайындалған және есептен шығарылған есепке алу аспабына арналған орын |
3 1 |
| Индикация және сигнализация |
НОРМАНЫ ЕНГІЗУ Дабыл шамы AD22DS(LED) матрица d22мм ақ 230В IEK ЖҰМЫСТЫ ЕНГІЗУ Дабыл шамы AD22DS LED матрица d=22мм қызыл 230В IEK АПАТТЫ ЕНГІЗУ Дабыл шамы AD22DS (LED) матрица d=22мм сары 230В IEK |
3 3 3 |
| Жұмыс режимдері | қолмен/автоматты | |
| Енгізудің басымдылығын таңдау | АДБ блогында | |
| Жергілікті басқару | түймешіктер, ауыстырып қосқыштар | |
| Ток өткізгіштер мен шиналар | Алюминий шинасы АД 31Т 4х40 480А | |
| Қарсы қосуды бұғаттау | электрондық | |
| Шығатын шиналар N/PE (Al) | Алюминий шинасы АД 31Т 4х40 480А |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 400 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 50 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 50 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 50 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 3 |
| Шығу саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Жиналмалы-жиылмалы |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Төтенше жағдай, Ұзақ |
| Ауыстыру уақыты | 1 сек |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Жабдық түрі | Резервті автоматты түрде енгізу |
| Қалқанның түрі | АДБ схемасы 3-1 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 2000 мм |
| Ені | 800 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Шамадан тыс жүктеме көрсеткіші | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы, Негіз арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Есептегіш астындағы орын | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -5 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Техникалық сипаттамалар | |
| Трансформатор түрі | өлшеу |
| Кіріспе аппарат | Автоматический выключатель ARMAT 3P 400А 50кА 690АС размер H расцепитель ТМ, 3 дана, Моторный привод 230В AC для MCCB ARMAT типоразмер H и I IEK |
- Бағасы: 3 256 845 ₸








