Автоматты ажыратқыш M06N 2P B 1А 6кА ARMAT IEK

7 040 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:AR-M06N-2-C006
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ARMAT M06N сериялы автоматты ажыратқыштар тізбектерді шамадан тыс жүктемеден және қысқа тұйықталудан қорғауға арналған.
Модельдік қатарға B, C, D іске қосу сипаттамалары және номиналды токтары 0,5-тен 63 А-ға дейінгі құрылғылар кіреді.
ARMAT M06N сериялы автоматты ажыратқыштардың номиналды ажырату қабілеті 6 кА құрайды.
Шекті ажырату қабілеті номиналына байланысты 10-нан 50 кА-ға дейін өзгереді.

Артықшылықтары
- 10 000 электрлік циклдің жоғары коммутациялық ресурсы
- Ажыратқыштың кез келген жағынан шанышқы типті шиналарды қосу мүмкіндігі
- 2 бекітілген позициясы бар динрейкке арналған ысырма
- Терминалдарды тартудың максималды сәті 5 Нм-ге дейін
- Мөлдір қақпағы бар таңбалауға арналған алаң
- ROHS директивасына толық сәйкестік
- Жоғары жылдамдықты іске қосу токты шектеу класы 3
- Номиналды ажырату қабілеті 6 кА
- Коммутациялық шекті сыйымдылық 10-нан 50 кА-ға дейін (номиналына байланысты)

Техникалық сипаттамалар
| Номин ток, А | 1.0 |
| Полюстер саны | 2 |
| Номин импульсті төзімді кернеу, кВ | 6 |
| Іске қосылу сипаттамасы - ток қисығы | B |
| Кернеу түрі | Айнымалы (AC) |
| Номин құл кернеу, Жылы | 400 |
| Айырғыштың түрі | Жылулық, электромагниттік |
| Энергия шығыны, Вт | 6.0 |
| Токты шектеу сыныбы | 3 |
| Қорғалған полюстер саны | 2 |
| EN 60898 бойынша ажырату қабілеті, кА | 6 |
| Полюстердің жалпы саны | 2 |
| Қолданылу саласы | IEK_V0000012 |
| Электрондық ағытқыштың болуы | Жоқ |
| Монтаждау түрі | EV004369 |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui, В | 500 |
| Қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| IEC 60947-2, ғА бойынша ажырату қабілеті | 50 |
| Номин қысқа тұйықталу кезіндегі ажырату қабілеті EN 60898 400 В, кА | 6.0 |
| Дифференциалды ағытқыштың болуы | Жоқ |
| Электрлік тозуға төзімділік, циклдар | 10000 |
| Бейтараптықты өшіру | Жоқ |
| Жабдық толықтырылуы мүмкін | Иә |
| Жарылыстан қорғаныстың болуы | IEK_V0000020 |
| Бір полюстің салмағы, кг | 0,116 |
| Шиналарды жалғау мүмкіндігі | PIN (сырық), FORK (айыр) |
| Жұмыс тәртібі | Ұзақ мерзімді-S1 |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 2 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Номин қысқа тұйықталу кезіндегі ажырату қабілеті EN 60898 @ 230В, кА | 6.0 |
| ҚТ тм аймағында ағытқыштың іске қосылу уақыты, с | 0,1 |
| Монтаждау рельсінің түрі | IEK_V0000022 |
| Электромагниттік ағытқыштың болуы | Иә |
| Жүннің тозуға төзімділігі, циклдар | 20000 |
| Күштік полюстер саны | EV000600 |
| Жөндеуге жарамдылығы | Жоқ |
| Кіріс кабелінің ең үлкен қимасы, мм2 | 25 |
| Жиілігі, Гц | 50 |
| Жылулық ағытқыштың болуы | Иә |
| Электр тоғымен зақымданудан қорғау класы | 0 |
| Жиілігі, Гц | 50 |
| Номиналды ток, А | 1 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Корпус материалы | Пластик |
| Сымның максималды қимасы | 25 кв. мм |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 10000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 20000 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 70 град. |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Салмақ | 0.12 кг |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 1 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 6000 А |
| Полюстер саны | 2 д. (дана) |
| Уақыт-ағымдағы сипаттамалары | B |
| Модульдер саны | 2 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 36 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Серия | Өнеркәсіптік арматура |
- Бағасы: 7 040 ₸


