4мм2 сұр IEK пышақ ашқышы бар CP-DT өлшеу терминалдық блогы

1 840 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YCT25-04-K03-004
Жіберу 13 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Push-In CP сериялы терминал блоктарында сымдарды құралдарды пайдаланбай қосуға мүмкіндік беретін арнайы қосылым жүйесі бар.
Құлақшалары бар кабельді және бір ядролы сымдарды жалғауларды орындау үшін қысқышқа тікелей қосуға болады.
Қосылатын құлақшасы жоқ икемді кабельді пайдалану үшін түймені басу керек.
СР-DT сериялы терминалдар екі деңгейлі ажыратқышы бар терминал блоктары болып табылады.
Бұл терминалдық блоктарда ажырату оқшауланған пышақ контактісін ашу арқылы жүзеге асырылады.
Ашылатын пышақ дұрыс тізбектің қатесіз ажыратылуын қамтамасыз ету үшін сәйкес түспен кодталған.
CP терминал блоктары жоғарғы және төменгі деңгейлер үшін бөлек ажыратуды қамтамасыз етеді.

Артықшылықтары
- Терминалдардың ықшам құрылымы.
- Қосымша құралдарды пайдаланбай өткізгіштерді қосу.
- Түймені басу арқылы өткізгіштерді ыңғайлы ажырату.
- Тот баспайтын болаттан жасалған жоғары сапалы итергіш серіппелер дірілге төзімді сенімді қосылымды қамтамасыз етеді.
- Ажырату терминалдың ортасында оқшауланған пышақ контактісін ашу арқылы жүзеге асырылады.
- Қимасы 1,5-тен 10 мм2-ге дейінгі сымдардың барлық түрлеріне жарамды.
- Қосымша аксессуарлардың үлкен ассортименті.
Техникалық сипаттамалар
| Ұштығы жоқ көп тармақты сымның қимасы, мм2 | 0,2...4 |
| Монтаждау түрі | DIN-рейка (стандарт) 35 мм |
| Түсі | Сұр |
| Деңгейлер саны | 1 |
| Электр қосылыстарының түрі 1 | Серіппелі қысқышпен жалғау |
| Қосылу орны | Жоғарыдан |
| Полюстер саны | 1 |
| Электр қосылыстарының типі 2 | Серіппелі қысқышпен жалғау |
| Соңғы оқшаулағыш пластина қажет | Жоқ |
| Корпус материалы | Полиамид 6.6 |
| Деңгейге қысқыштарды бекіту орындарының саны | 2 |
| Номин құл кернеу, Жылы | 1000 |
| Ұзындығы, мм | 54.80 |
| Ұяшықтың ені немесе өлшемі, мм | 6.0 |
| Номин ток In, А | 20 |
| Көп тармақты иілгіш сымның қимасы, мм2 | 0,2...4 |
| Корпустың оқшаулау материалы | Басқалар |
| Бір ядролы қатты сымның қимасы, мм2 | - |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабель клеммасы |
| Оқшаулаудың болуы | Иә |
| Ені | 6 мм |
| Өнім материалы | Полиамид |
| Бекіткіш элементінің түсі | Сұр |
| жалғағыштың түрі | Ана |
| Оқшаулау материалы | Полиамид |
| Оқшаулау түсі | Сұр |
| Орнату әдісі | DIN рейкаға |
| Бекіту тесіктерінің саны | 2 |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 4 шаршы мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Серия | Клеммы PUSH-IN IEK |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Максималды ток | 20 А |
| Максималды кернеу | 1000 В |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
- Бағасы: 1 840 ₸

