4мм2 сары-жасыл IEK жерге тұйықтау CTS-PEN терминалдық блок

1 102 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YCT11-00-K52-004
Жіберу 18 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
CTS сериялы бұрандалы терминалдық блоктар өнеркәсіптің, энергетиканың, инфрақұрылымның әртүрлі шешімдерінде қолданылады.
Олардың жанасу күші жоғары әмбебап қысқыш жүйесі бар.
CTS бұрандалы терминал блоктары басқару, автоматтандыру, бақылау-өлшеу аспаптары және қуат тарату үшін ең әмбебап терминалдар болып табылады.
Жерге қосу терминалы жерге қосу сымдарын қосуға мүмкіндік береді және стандартты жасыл және сары түстерде қол жетімді.

Артықшылықтары
- Терминалдардың ықшам құрылымы.
- Бұрауышты пайдаланып DIN рельсіне оңай орнату.
- Қимасының диаметрі 2,5-тен 120 мм2-ге дейінгі сымдардың барлық түрлеріне жарамды.
- Суық соғу әдісімен жасалған мырышталған бұрандалы бұрандалар күшейтілген қатайту моментін және дірілге төзімді қосылымды қамтамасыз етеді.
- Қосылыстың жоғары электрөткізгіштігі мыс қорытпаларын қалайымен қаптауды қамтамасыз етеді.
- Аксессуарлардың кең ассортименті жалғанған құрылғыларды сынауды жеңілдетеді.
- Қысқыштың тегіс аймағы кішірек қимасы бар сымдарды сенімді ұстауды қамтамасыз етеді.
Техникалық сипаттамалар
| Полюстер саны | 1 |
| Монтаждау түрі | DIN-рейка (стандарт) 35 мм |
| Көп тармақты иілгіш сымның қимасы, мм2 | 0,2...4 |
| Түсі | Сары-жасыл |
| Деңгейлер саны | 1 |
| Номин құл кернеу, Жылы | 1000 |
| Электр қосылыстарының типі 2 | Бұрандалы қосылыс |
| Ұзындығы, мм | 54,5 |
| 1 полюске қысқыш терминалдардың саны | 2 |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui, В | 1000 |
| Мөлдір | Жоқ |
| Бір ядролы қатты сымның қимасы, мм2 | 0,2...4 |
| Қосылу орны | Жоғарыдан/төменнен |
| Электр қосылыстарының түрі 1 | Бұрандалы қосылыс |
| Номин жиілігі, Гц | 50 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Корпустың оқшаулау материалы | Полиамид |
| Ex e бойынша жарылыс қауіптілігі тексерілген | Жоқ |
| Жануды таратады | Жоқ |
| Номин ток In, А | - |
| Номиналды құл айнымалы ток кернеуі Ue, В | 1000 |
| Корпус материалы | EV000402 |
| Ұяшықтың ені немесе өлшемі, мм | 6.0 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабель клеммасы |
| Оқшаулаудың болуы | Иә |
| Ені | 6 мм |
| Өнім материалы | Полиамид |
| жалғағыштың түрі | Ана |
| Оқшаулау материалы | Полиамид |
| Оқшаулау түсі | Сары-жасыл |
| Орнату әдісі | DIN рейкаға |
| Бекіту тесіктерінің саны | 2 |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 4 шаршы мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Серия | Клеммы винтовые CTS |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 85 град. |
| Максималды кернеу | 800 В |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
- Бағасы: 1 102 ₸

