Автоматты ажыратқыш ВА47-60M 2Р 1А 6кА B KARAT IEK

3 938 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:MVA31-2-001-B
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
ВА47-60М ажыратқыштары асқын токтар пайда болған кезде электр қондырғысын автоматты түрде өшіру және электр тізбектерінің учаскелерін жедел басқару функцияларын орындайды.
Құрылғылар топтық қалқандарда (пәтерлік және едендік), сондай-ақ әкімшілік және тұрғын үй ғимараттарының есепке алу-тарату қалқандарында қолдануға өте ыңғайлы.

Артықшылықтары
- Асқын токтардан қорғаудың екі түрі – жылулық және электромагниттік
- Ажыратқышты оңай қосу/өшіру үшін кең тұтқа
- Қос бекітілген орны бар DIN-рельсті ысырма
- Контактілі қысқыштардағы ойықтар жылу шығынын азайтады және қосылыстың механикалық беріктігін арттырады
- Жұмыс температурасының кең диапазоны -40°С-тан +50°С-қа дейін
Техникалық сипаттамалар
| Номин ток, А | 1.0 |
| Полюстер саны | 2 |
| Іске қосылу сипаттамасы - ток қисығы | B |
| Кернеу түрі | Өзгерістер./тұрақты. (AC/DC) |
| Номин құл кернеу, Жылы | 400 |
| Ағытпа түрі | Жылулық, электромагниттік |
| Энергия шығыны, Вт | 6.0 |
| Жабдық толықтырылуы мүмкін | Иә |
| Бір полюстің салмағы, кг | ≤ 0,2 |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 2 |
| Полюстердің жалпы саны | 2 |
| Қолданылу саласы | IEK_V0000013 |
| Электромагниттік ағытқыштың болуы | Иә |
| Электр тоғымен зақымданудан қорғау класы | 0 |
| Монтаждық тереңдік - қуыстар, мм | 71 |
| Кіріс кабелінің ең үлкен қимасы, мм2 | 25 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ4 |
| Жарылыстан қорғаныстың болуы | IEK_V0000020 |
| Жылулық ағытқыштың болуы | Иә |
| Жүннің тозуға төзімділігі, циклдар | ≥ 20000 |
| Жиілігі, Гц | 50 |
| EN 60898 бойынша ажырату қабілеті, кА | 6 |
| Монтаждау рельсінің түрі | IEK_V0000022 |
| Шиналарды жалғау мүмкіндігі | PIN (сырық), FORK (айыр) |
| Номин қысқа тұйықталу кезіндегі ажырату қабілеті EN 60898 400 В, кА | 6.0 |
| Номин қысқа тұйықталу кезіндегі ажырату қабілеті EN 60898 @ 230В, кА | 6.0 |
| Күштік полюстер саны | EV000600 |
| ҚТ тм аймағында ағытқыштың іске қосылу уақыты, с | 0,1 |
| Дифференциалды ағытқыштың болуы | Жоқ |
| Электрлік тозуға төзімділік, циклдар | ≥ 8000 |
| Монтаждау түрі | EV004369 |
| Токты шектеу сыныбы | 3 |
| Қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Қорғалған полюстер саны | 2 |
| Электрондық ағытқыштың болуы | Жоқ |
| Жиілігі, Гц | 50 |
| Номиналды ток, А | 1 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Корпус материалы | Пластик |
| Сымның максималды қимасы | 25 кв. мм |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 8000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 20000 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Салмақ | 0.2 кг |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 1 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 6000 А |
| Полюстер саны | 1 д. (дана) |
| Уақыт-ағымдағы сипаттамалары | B |
| Модульдер саны | 2 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 36 мм |
- Бағасы: 3 938 ₸

