Қақпақ науа негізі 300 мм IEK

3 381,84 ₸/м
- Бар
- Коды:CLP1K-300-1
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
IEK металл науа қақпақтары кабельдік жолды механикалық зақымданудан, сыртқы климаттық әсерлерден және рұқсатсыз кіруден қорғау үшін қолданылады.
Өнімдер ESCA 3 және 5 сериялы парақ науаларымен, LESTA баспалдақ науаларымен және NESTA сым науаларымен толығымен үйлесімді.

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Қақпақтардың арнайы профилі бар, бұл оларды қосымша қысқыштарсыз қарапайым қысыммен науаға бекітуге мүмкіндік береді.
- Қақпақтағы құлып кабель жолын тігінен орнатқан кезде оны мықтап ұстауға мүмкіндік береді.
- Телескопиялық қосылымның болуы үздіксіз жерге тұйықталуды қамтамасыз етуге мүмкіндік береді.
- Қақпақтарды бұрандалы тесікке M5x8 бұрандасымен қосымша бекіту қақпақтардың бір-біріне және науаға сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді.
Техникалық сипаттамалар
Ені
300 мм
Салмақ
2,12 келі
Бекіту тәсілі немесе түрі
Бекіткіштерде
Кабель-арна үшін жарамды
Жоқ
Ұзындығы
3000 мм
Беттің қорғаныш жабыны
Сенжимира әдісі бойынша мырыштау
Сым науасы үшін қолайлы
Иә
Биіктігі
15 мм
Материалдың түрі немесе маркасы
Мырышталған болат
Монтаждау ені
300 мм
Түсі
Ашық сұр
Материалдың қалыңдығы
0.80 мм
Баспалдақ науасы үшін жарамды
Иә
Материал
Болат
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жүйе түрі | Қақпақ |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 3000 мм |
| Биіктігі | 15 мм |
| Ені | 200 мм |
| Қалыңдығы | 0.8 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Мырыштау түрі | Мырышталған болат |
- Бағасы: 3 381,84 ₸/м

