Контактор NXC-500 500A АС3 Uупр.=230В 2NO+2NC CHINT

283 900,68 ₸
- Бар
- Коды:836560
NXC айнымалы ток контакторлары заманауи сыртқы түрімен және ықшам құрылымымен ерекшеленеді.
Олар айнымалы ток қозғалтқыштарын жиі іске қосу және басқару, сондай-ақ тізбектерді қашықтан қосу және өшіру үшін қолданылады. Электромагниттік стартерлерді жасау үшін оларды жылу релелерімен біріктіруге болады.
NXС жобалау және пайдалану кезінде маневр жасау үшін көбірек орын қалдырады
2 есе ықшамды
өлшеміне байланысты, NXC 630 және ені 165 мм, NC2 үшін 312 мм-ге қарсы
12 миллион цикл
контактілердің механикалық тозуға төзімділігі, ең қуаттыларында 6 млн
70...120% Ue
ажыратусыз катушканың жұмыс кернеуінің диапазоны
−35...+70 ˚C
сипаттамаларын нашарлатпай пайдалану температурасы
Сипаттамалары
| Номиналды ток, А | 500 |
| Басқару кернеуінің түрі | AC/DC |
| Айнымалы токты басқару тізбегінің номиналды қоректену кернеуі, В | 220 |
| Реверсивті орындау | Жоқ |
| Қосалқы қалыпты тұйықталған (ҚТ) контактілер саны | 2 |
| Негізгі қалыпты тұйықталған (НҚ) контактілер саны | 0 |
| Қоршаған ортаның ластану санаты | 3 |
| Қалыпты түрде ашылған қосалқы контактілердің саны | 2 |
| Полюстер саны | 3 |
| Басқару кернеуі: ашу, % | 10-70 |
| Басты қалыпты түрде ашылған контактілер саны | 3 |
| Номиналды коммутацияланатын қуат, кВТ | 250 |
| Теңіз деңгейінен биіктігі, м дейін | 2000 |
| Қоршаған ортаның жұмыс температурасы, °C | -35…+70 |
| Габариттік және орнату өлшемдері (ШхВхГ), мм | 165x248x225 |
| Механикалық тозуға төзімділік, циклдар | 6000000 |
| Оқшаулаудың номиналды кернеуі, В | 690 |
| Номиналды кернеу, В | 380...400 |
| Электрлік тозуға төзімділік, циклдар | 1200000 |
| Басқару кернеуі: кері тарту, % | 70-120 |
| Қорғау дәрежесі (IP) | IP00 |
| Серия | NXC |
Габариттік сызба

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Chint Electrics |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Контактор түрі | Реверсивті емес |
| Фазалар саны | 3 |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Катушканың номиналды кернеуі | 230 В |
| Басқару тогының түрі | Айнымалы |
| Номиналды ток | 500 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Максималды қуат | 250 кВт |
| Жабылатын контактілер саны | 5 д. (дана) |
| Ажыратылатын түйіспе саны | 2 д. (дана) |
| Қосымша байланыстар | Иә |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -35 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 70 град. |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Бекіту түрі | Аспалы |
| Байланыстар түрі | 3NO+2NO2NC |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 284 мм |
| Биіктігі | 248 мм |
| Ені | 165 мм |
- Бағасы: 283 900,68 ₸

