Қара (50м) IP65 ELASTA IEK брошкасы бар металл түтік P3-CPng-15

635,04 ₸/м
- Бар
- Коды:CMP10-15-050
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ПВХ оқшаулауындағы металл түтік кабельді, сымдарды, икемді шлангтарды және т.б. химиялық және механикалық зақымданудан, ылғалдан және күн радиациясынан қорғауға және қорғауға арналған.
ПВХ оқшаулағышындағы металл түтік үй ішінде және сыртында ашық және жасырын төсеу үшін пайдаланылуы мүмкін.
Қолданылу саласы:
- Ауаны баптау, жылыту, желдету жүйелері;
- Көтергіш-көлік жабдықтары;
- Мұнай және газ өңдеу өнеркәсібі;
- Арналар, туннельдер, траншеялар.

Артықшылықтары
- Сымдарды механикалық зақымданудан қорғау.
- Қысқа тұйықталу кезінде өрттен қорғау.
- Металл жеңнің икемділігі қосымша керек-жарақтар мен құрылғыларсыз орнатудың қарапайымдылығын қамтамасыз етеді.
- Металл түтік ішіндегі кабельді майысудан қорғау.
- Электромагниттік кедергілерден қорғайтын қалқан болып табылады.
- Кеміргіштерден қорғау.
- ПВХ-дан жасалған сенімді оқшаулау.
- Жанғыш беттерде, соның ішінде ағашта электрмен жабдықтау жүйелерін төсеу үшін ұсынылады.
Техникалық сипаттамалар
| Номин диаметрі, мм | 15 |
| Материал | Болат |
| 1-ші жабынның қаптамасының материалы | ПВХ (ПВХ) |
| 2-ші жабынның қаптамасының материалы | ПВХ (ПВХ) |
| Түсі | Қара |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP65 |
| Сыртқы диаметрі, мм | 18.9 |
| Ішкі диаметрі, мм | 13.9 |
| Шартты өткелдің диаметрі, мм | 15 |
| Тығыздау | Тығыздау жоқ |
| Беттің қорғаныш жабыны | Мырышпен қапталған |
| Сығу кезіндегі беріктік, Н | - |
| Иілуге беріктік | Икемді (-тер) |
| Климаттық орындалуы | IEK_V0000007 |
| Иілу кезіндегі ең аз пайдалану радиусы R, мм | 100 |
| Жеңнің салмағы 1 м, кг | 0,269 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құбыр түрі | Металл жең |
| Құрылыс | Икемді |
| Қима пішіні | Дөңгелек |
| Материал | Мырышталған болат |
| Түсі | Қара |
| Қосымша қамту түрі | ПВХ |
| қаптама | Шығанақ |
| Қаптамадағы ұзындық | 50 м |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қызмет мерзімі | 10 жыл |
| IP қорғау дәрежесі | 65 |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ішкі диаметрі | 14 мм |
| Сыртқы диаметрі | 19 мм |
| Иілу радиусы | 100 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Зонд | Иә |
| Химиялық төзімділік | Иә |
| УФ төзімділік | Иә |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қосымша жабынның түрі | ПВХН |
- Бағасы: 635,04 ₸/м


