ВФИ сүзгісі бар желдеткіш 55 м3/сағ IP55 IEK

21 780 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YCE-FF-055-55
Жіберу 13 сәуір 2026Сүзгісі бар желдеткіштер электрлік шкафтардың ішіндегі белсенді жабдықты ауамен салқындатуға арналған. Жасалған ауа ағыны жоғары қыздырылған аймақтардың пайда болуына жол бермейді және электр компоненттерін қызып кетуден қорғайды.
Ауыстырылатын сүзгінің болуы шкафтың ішіне шаң мен ылғалдың енуіне жол бермейді, кем дегенде IP55 қорғаныс дәрежесін қамтамасыз етуге мүмкіндік береді.
Температура реттегішімен бірге орнатылған кезде ол шкаф ішіндегі оңтайлы климаттық жағдайларды қамтамасыз ету және орнатылған жабдықтың тұрақты жұмысын ұйымдастыру үшін қолданылады.
Атмосфералық және температуралық әсерлерге, сондай-ақ УК-сәулеленуге төзімділігі жоғары.
Жиілігі 50 Гц және кернеуі 230 В дейінгі айнымалы токтың электр жабдықтарында пайдалануға болады. Прогрессивті ауа беру жүйесі техникалық қызмет көрсету мен орнатудың қарапайымдылығын сақтай отырып, желдеткішті өте тыныш етеді. Ауаның бағытын осьтік желдеткішті айналдыру арқылы оңай өзгертуге болады.
Артықшылықтары
- Корпустың сыртына шығып тұратын төмендетілген сыртқы габариттер
- Прогрессивті ауа беру жүйесі шудың төмен деңгейімен үйлеседі
- Атмосфералық және температуралық әсерлерге, сондай-ақ УК-сәулеленуге жоғары төзімділікпен
- Жинақылық және эстетичность кезінде шағын монтаждау тереңдігі
- Тиімділікті сақтай отырып, шкафтарды салқындату үшін оңтайлы және тиімді шешім
- Ыңғайлы қызмет көрсету және монтаждау кезіндегі функционалдық конструкция
- Сүзгі ортасының оңтайлы өткізу қабілеті
- Сүзгі ортасын ауыстырудың қарапайымдылығы
Конструкция ерекшеліктері
Функционалдығы артқан қорғаныс торы тігінен құлайтын су тамшыларынан және шаңнан сенімді қорғанысты қамтамасыз етеді, сүзгі материалының ластану қарқындылығын төмендетеді.
Салқындатқыш ауаны беру бағытын желдеткішті бұру арқылы оңай өзгертуге болады.
Өздігінен жабысатын тығыздағыш пен G4 класындағы сүзгі материалы арқылы шкафтың ішіне су мен шаңның түсуін тиімді болдырмайды
Техникалық сипаттамалар
| Номиналды қуаты, Вт | 18 |
| Сүзгісі бар желдеткіштің өнімділігі, м3 сағ | 42 |
| Ені, мм | 63 |
| Биіктігі, мм | 125 |
| Сүзгімен бірге | Иә |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP55 |
| Монтаждау түрі | Бұрандалы бекіту |
| Жиілігі 50 Гц токтың өзгеруі кезіндегі жұмыс кернеуі, В | 230 |
| Желдеткіштер саны | 1 |
| Айналымдық | Иә |
| Қабырғаға салынған | Жоқ |
| Сүзгісі бар желдеткіштің салмағы, кг | 1,0 |
| Түсі | Сұр |
| Кернеу түрі | Айнымалы (AC) |
| Ажыратқышы бар | Жоқ |
| Тұтынылатын қуат, Вт | 18 |
| Тереңдігі, мм | 103 |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Шкафтың жоғарғы қақпағына орнатылады | Жоқ |
| Көлемдік ауа шығыны арнасыз беру, м3 сағ | 55 |
| Климаттық орындалуы | У2.1 |
| 19 дюймдік тіректі орнату үшін қолайлы | Жоқ |
| Термостатпен бірге | Жоқ |
| Алмалы-салмалы желдеткіш - жылжымалы | Жоқ |
| МЕМСТ Р ЕН 779 бойынша сүзгі сыныбы | G4 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Биіктігі | 125 мм |
| Ені | 63 мм |
| Негізгі атрибуттар | |
| Жабдық түрі | Сүзгісі бар желдеткіш |
| IP қорғау дәрежесі | 55 IP |
| Номиналды қуат | 18 Вт |
| Өнімділік | 42 м3 сағ |
- Бағасы: 21 780 ₸


