Кеңейтілген сипаттамалары бар OPSE қоректендіру блогы 220В айнымалы ток/24В тұрақты ток 20А 480Вт ONI

172 811 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:OPSE-DC24-480B
Жіберу 13 мамыр 2026ONI OPSE өнеркәсіптік қуат көзі жауапты және қосалқы тұтынушыларды қуатпен қамтамасыз етуге арналған заманауи, ықшам, сапалы және функционалды жабдық болып табылады.
Кіріктірілген параллель қосылым функциясы шығыс қуатының каскадты ұлғаюын ұйымдастыруға мүмкіндік береді, релелік шығыс шығыс сатысының күйі туралы сигнал береді, ал термиялық қорғаныс жабдықтың қызып кетуіне және мерзімінен бұрын істен шығуына жол бермейді.
Өнеркәсіптік жабдықтарға арналған халықаралық және ресейлік стандарттардың талаптарына жауап бере отырып, ол номиналды қуаты 480 Вт-қа дейінгі 24В тұрақты ток жабдығын сапалы және тұрақты қуатпен қамтамасыз етуге мүмкіндік береді.

Артықшылықтары
- Ықшам өлшемдер және стандартты 35 мм DIN рельсіне орнату.
- Жоғары энерготиімділік: ПӘК 93,8%.
- Арнайы жабдық пен бағдарламалық құралды қажет етпей-ақ шығыс кернеуін оңай орнату.
- Автоматты қалпына келтірумен қысқа тұйықталудан, шамадан тыс жүктемеден, асқын кернеуден және қызып кетуден қорғау.
- Жұмыс режимдерінің жарықдиодты және релелік индикациясы.
- Күшейтілген оқшаулау.
- А класының ЭМ әсерлеріне төзімділігі.
Техникалық сипаттамалар
| Кіріс кернеулерінің диапазоны, В | AC (85...264); DC (130...350) |
| Қоректендіруші кернеудің түрі | Өзгерістер./тұрақты. (AC/DC) |
| Номиналды шығыс кернеуі DC, В | 24 |
| 1-ші саты кернеудің шығуы, В | 24 |
| Номиналды шығыс тогы, А | 20.00 |
| Монтаждау түрі | DRA (DIN-рейкада) |
| Ені, мм | 70 |
| Тереңдігі, мм | 132 |
| Шығу қуаты, Вт | 480 |
| Шекті қосымша ауытқу шығыс кернеуі, пайыз | 3 |
| Биіктігі, мм | 124 |
| Тұрақты токтың номиналды қорек кернеуі-DC, В | - |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 20...90% |
| Номин ауа температурасы кезіндегі қуат 25°С, Вт | 480 |
| Жүктеменің әсері, пайыз | 1,0 |
| Асқын кернеуден қорғаудың іске қосылу диапазоны, В | 29,0...33,0 |
| МЕМСТ 12-2-091 бойынша оқшаулау | Күшейтілген |
| Қосылу қабілеті, мм2 | 0,5...6 |
| Ең жоғары іске қосу тогы, мысалы, кіріс кезінде 230В, А | 40 |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 4 |
| Тұрақтандырылған шығу кернеуі | Иә |
| Рельске монтаждау мүмкіндігі | Иә |
| ПӘК, пайыз | 94 |
| Шығу тогының диапазоны, А | 0...20,00 |
| Температуралық коэффициент, пайыз | ±0,03% (МЕМСТ IEC 61204 бойынша С санаты) |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау түрі | Автоматты қалпына келтірумен шығыс тогын шектеу |
| Электрлік беріктік кіріс-корпус, кВ | 2.5 |
| Электрлік беріктік шығысы-корпус, кВ | 0.5 |
| Оқшаулау кедергісі кезінде 500В шығу-корпус, мОм | 10 |
| 25°С температурадағы істен шығудың орташа атқарымы, мың сағат | 300 |
| Модульдік орындау | Жоқ |
| Қысқа тұйықталуға төзімді | Иә |
| Меншікті тұтыну тогы, А | < 0,035 |
| Асқын кернеуден қорғау түрі | Шығу кернеуін автоматты түрде қалпына келтіруден ажырату |
| Ластану дәрежесі | 2 МЕМСТ IEC 60947-1 бойынша |
| Максималды шығыс тогы 1, А | 20.00 |
| Теңіз деңгейінен биіктік, м | < 6000 |
| Шығу тогының аққ шегі, ток номиндерінің пайызы | 110...150 |
| Электрлік беріктік кіріс-шығыс, кВ | 3 |
| Тұтыну қуаты, ВА | - |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Асқын кернеу санаты | 2 |
| Жиілік диапазоны, Гц | 47...63 |
| Шығыс кернеуін баптау диапазоны, В | 24...28 |
| Қоректендіру кернеуінің әсері, пайыз | 0,5 |
| 500В кіріс-шығыс кезіндегі оқшаулау кедергісі, мОм | 10 |
| 500В кіріс кезінде оқшаулау кедергісі-корпус, мОм | 10 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қуат көзінің түрі | Импульстік |
| Тұрақтандыру түрі | Кернеу бойынша |
| Фазалар саны | 1 |
| Минималды кіріс кернеуі | 85 В |
| Максималды кіріс кернеуі | 264 В |
| Шығыс тогы, артық емес | 20 А |
| Шығу кернеуі | 24 В |
| Шығу қуаты | 480 Вт |
| Корпус түрі | Жартылай герметикалық |
| Корпус материалы | Металл, Пластик |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| индикация түрі | Жарықдиодты |
| ПӘК, кем емес | 94 % |
| Қашықтан басқару | Жоқ |
| Салқындату түрі | Пассивті |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жағдайы | Жаңа |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Түрі | Өнеркәсіптік |
| Тип выходного напряжения | Тұрақты ток (тұрақты ток) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 132 мм |
| Биіктігі | 124 мм |
| Ені | 70 мм |
- Бағасы: 172 811 ₸

