Меркурий 230 AM-01 5/60A 3х230/400В бір тарифті белсенді энергияның үш фазалы есептегіші

30 470 ₸
- Бар
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы
Меркурий 230 AM-01 есептегіші әртүрлі электр жүйелеріндегі белсенді электр энергиясын есепке алуға арналған.
Оны қолданудың негізгі бағыттары:
- Коммерциялық есеп: есептегіш коммерциялық және өнеркәсіптік нысандардағы электр энергиясын тұтынуды есепке алу үшін пайдаланылады, бұл энергия шығындарын бақылауға мүмкіндік береді.
- Үш фазалы желілер: үш фазалы үш немесе төрт сымды айнымалы ток желілерінде жұмыс істеуге жарамды, бұл оны электр желілерінің әртүрлі түрлері үшін әмбебап шешім етеді.
- Бір тарифтік өлшем: есептегішті бір тарифтік есепке алу үшін пайдалануға болады.
- Деректерді тіркеу және сақтау: құрылғы тұтынылатын электр энергиясының мәндерін тіркеуді және сақтауды қамтамасыз етеді, бұл тұтынудағы өзгерістерді бақылауды жеңілдетеді.
- Тура бағыт: есептегіш белсенді электр энергиясын есепке алуға қабілетті.
Есептегіштер жабық үй-жайлар ішінде және қоршаған ортаның әсерінен қорғанысы бар орындарда (шкафтарда, қалқандарда) пайдалануға арналған.
Техникалық ерекшеліктері
- Пайдалануға берілген сәттен бастап үдемелі қорытындымен бір тарифтік режимде активті электр энергиясын есепке алу.
- Есептегіштің ток тізбектерін қосу фазасының кез келген бұзылуында тек көрсеткіштердің жоғарылауына қарай жұмыс жасаңыз.
- Есептегіштерде электромеханикалық есептеу құрылғысы және электр энергиясының қолжетімділігі мен тұтынуының жарықдиодты индикаторы қолданылады.
- Стандартты телеметриялық шығыс телеметрия импульстарында есепке алу ақпаратын қабылдау мүмкіндігі бар ЭКЕАЖ бөлігі ретінде есептегішті пайдалануға мүмкіндік береді.
Техникалық сипаттамалар
| Мінездеме | Мағынасы |
|---|---|
| Номиналды кернеу, В | 3*230/400 |
| Номиналды(макс) ток, А | 60 |
| Ағындағы максималды ток 0,5 с, А: | |
| -ном=5А кезінде | 150 |
| -ном=10А кезінде | 200 |
| Бастапқы ток (сезімталдық), А: | |
| -НОМом үшін(МАКС)=5(7,5)А, УН=57,7 немесе 230В | 0,005 |
| -НОМом үшін(МАКС)=5(60)А, УН=230Б | 0,020 |
| -НОМом үшін(МАКС)=10(100)А, UН=230B | 0,040 |
| Есептегіштің әрбір параллель тізбегіне белсенді/ толық тұтынылатын қуат, Вт/ВА артық емес | 1,0 / 7,5 |
| Ток тізбегімен тұтынылатын жалпы қуат артық емес, В*А | 0,1 |
| Тарифтер саны | 1 |
| Телеметрия(тексеру) режиміндегі есептегіш тұрақтысы, имп/кВТ,: | |
| -НОМом үшін(МАКС)=5(7,5)А, UН=57,7 Б | 5000/160000 |
| -НОМом үшін(МАКС)=5(7,5)А, UН=230 Б | 1000/32000 |
| -НОМом үшін(МАКС)=5(60)А, UН=230 Б | 500/16000 |
| -НОМом үшін(МАКС)=10(100)А, UН=230 B | 1000/160000 |
| Температура диапазоны, °С | -40-тан +55-ке дейін |
| Жылдардың салыстырып тексеру аралығы | 10 |
| Салмағы, кг | 1,5-тен артық емес |
| Өлшемдері (ұзындығы, ені, биіктігі), мм | 258*170*74 |
| Өндірушінің кепілдігі, жыл | 3 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Меркурий |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Индикатор түрі | ЖКИ |
| Тарифтер саны | 1 |
| Фазалар саны | 3 |
| Байланыс түрі | Тікелей |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды ток | 60 А |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 °С |
| Максималды жұмыс температурасы | 55 °С |
| Ұзындығы | 285 мм |
| Ені | 170 мм |
| Биіктігі | 74 мм |
| Салмақ | 1.5 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
- Бағасы: 30 470 ₸

