|МП IEK TITAN5 140.80.30, 1400х800х300 мм корпустары, УХЛ1.

314 260 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:TI5-10-N-140-080-030-66
Жіберу 26 маусым 2026|МП TITAN 5 корпусы – орнатылған жабдықтың механикалық және климаттық қорғанысының жоғары деңгейін қамтамасыз ететін, жауапты автоматтандыру щиттерін құрастыруға арналған жаңа шешім.
Қазіргі заманғы робот өндірісі және бірегей конструкция TITAN сериясы корпустарының премиум сапасына, сенімділігіне және ұзақ мерзімділігіне кепілдік береді.

Артықшылықтары
- IP66, УХЛ1 жоғары қорғаныс дәрежесі - ашық аспан астындағы корпустарды көшеде пайдалану мүмкіндігі
- Бояу алдында сырлау – тоттанудан барынша қорғау
- Есікті бір бұрылыспен үш нүктелі құлыптау (биіктігі 500 мм корпустар үшін)
- Есік пен қабықтың периметрі бойынша жиектерді екі рет қағу корпустың қосымша қаттылығын қамтамасыз етеді
- Аспаға арналған жиынтық пен жерге тұйықтау сымы корпустың негізгі жиынтығына кіреді


Конструкция ерекшеліктері
Ылғал мен шаңнан қорғау үшін технологиялық тесіктерді пластикалық бітеуіштермен қорғау.
Алмалы-салмалы кабель фланеці кез келген түрдегі гермовводтар мен сальниктерді орнатуды жеңілдетеді.
Бояу алдында сырлау – тоттанудан барынша қорғау.
Есіктің ішкі жағындағы тік Z-профильдер – жабдықты орнату кезінде кәбіл жгутын бекіту үшін қаттылықты кеңейтеді.
Монтаждық панельді белгілеу жабдықты орнату уақытын қысқартады.
Тасымалдау және сақтау кезінде тығыздағыштағы қысымның алдын алу үшін есіктерді бекіту.
Периметрі бойынша 4 бүгілген монтаждау панелі - панельдің ұлғайтылған қаттылығы.
Бір нүктеде қабыққа бекітілетін ілмектердің жаңа түрі – жылдам аспа және IP66 қорғаныс дәрежесін қамтамасыз ету.
Жақсы жанасу үшін үлкейтілген алаңы бар мыс жерге қосу түйреуіштері олардың үзіліп қалу мүмкіндігін болдырмайды және электр қауіпсіздігінің деңгейін жоғарылатады.
Есікті бір бұрылыспен үш нүктелі бекіту (биіктігі 500 мм корпустар үшін).
Қабықша мен есік периметрі бойынша екі рет қағу құрылымның қаттылығын ұлғайтады, корпус геометриясын сақтайды.
Техникалық сипаттамалары
| Биіктігі мм | 1400 |
| Ені. мм | 800 |
| Тереңірек. мм | 300 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP66 |
| Климаттық орындау | УХЛ1 |
| Номиналды ток, А | 630 |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Монтаждық тереңдік - қуыстар, мм | - |
| Қақпақ формасы | Жабық түрдегі (жабылатын) |
| Есікте құлыптың болуы | Иә |
| Кабельді енгізу | Төменнен |
| Мөлдір есік немесе қақпақ | Жоқ |
| Шкаф қабырғасының қалыңдығы, мм | 1.4 |
| Есіктің / қабықтың статикалық жүктемесінің максисі Н | 300 / 2300 |
| Кеңеюі мүмкін | Жоқ |
| Модульдер саны | - |
| Құлыппен | Иә |
| Монтаждау түрі | EV000945 |
| Түсі | Сұр |
| Таразы. кг | 58,18 |
| Қақпақ түрі | Жабық түрдегі (жабылатын) |
| Шкафтың есіктерінің немесе қақпақтарының қалыңдығы, мм | 1,4 |
| Қондырғы түрі | Аспалы |
| Металдың қалыңдығы, мм | 1,4 |
| Корпустың материалы | Болат |
| Үстіңгі қабат факторы | Жалпақ шашақ |
| Монтаждық платасы бар | Иә |
| Беттің қорғаныш жабындысы | Ұнтақ бояуы |
| Есік-люк түрі | Жалғыз/жалғыз |
| Үй-жайдан тыс қолдануға жарайды | Иә |
| Ток - In, А | 630 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 66 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Серия | TITAN5 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 800 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 1400 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 1.4 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 1.4 мм |
| Салмақ | 46 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Есікті оң және сол жаққа ілу мүмкіндігі | Иә |
| Шкафтың түсі | Сұр |
| Шкафты жеткізу | Жиналған түрінде |
- Бағасы: 314 260 ₸
- Қаптау тәсілі: Жиынтықтау: Металл корпус - 1 дана. Фланецті бұранда М6х14 - 4 дана Фланцты гайка М6 - 6 дана Тiркеме - 4 дана. Төлке - 4 дана. Жерге қосу сымы - 1 дана. Кілт - 1 дана. Жерге тұйықтау белгісі - 2 дана. "Абайлаңыз! Электр кернеуі" - 1 дана. Паспорт - 1 дана. Монтаждау жөніндегі нұсқаулық - 1 дана.

