Корпус металл. ШМП-3-1 (650х500х150мм) УХЛ3 IP31 GENERICA
30 725,10 ₸
- 2 дана бар
- Коды:YKM41-03-31-G
Әртүрлі электр қалқандарын құрастыру үшін қолданылады: күштік, басқару, автоматика. Модульдік, сондай-ақ кәдімгі орындаудағы аппаратураларды монтаждауға мүмкіндік береді. Алынбалы монтаждау панелі бар металл корпус. Корпустың есігі құлыппен бекітіледі. Құлып кілтінің бірыңғай құпиясы бар.
-
Техникалық сипаттамалар
Биіктігі
650 мм
Ені
500 мм
Тереңдігі
150 мм
Қорғау дәрежесі - IP
IP31
Климаттық орындалуы
ӨХЛ3
Номиналды ток
≤ 630 А
RAL түсінің нөмірі
7035
Корпус материалы
Болат
Шкафтың есігінің немесе қақпағының қалыңдығы
0,6 мм
Орнату түрі
Аспалы
Есікке/қабықшаға максималды статикалық жүктеме
8/104 Н
Кабельді енгізу
Төменнен
Кеңейтілуі мүмкін
Жоқ
Қақпақ түрі
Жабық типті (жабылатын)
Монтаждық тереңдік - тауашалар
- мм
Үй-жайлардың сыртында пайдалануға жарамды-көше
Жоқ
Қақпақтың пішіні
Жабық типті (жабылатын)
Салмақ
7,0 келі
Үй-жайлардан тыс қолдану үшін жарамды
Жоқ
Монтаждау түрі
EV000945
Шкаф қабырғасының қалыңдығы
0.8 мм
Есікте құлыптың болуы
Иә
Түсі
Сұр
Монтаждық платамен
Иә
Беттің қорғаныш жабыны
IEK_V0000105
Модульдер саны
-
Люк- есіктің түрі
Дара/дара
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 12.2 кг |
| Ені | 500 мм |
| Тереңдігі | 150 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 1 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 650 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 1 мм |
| Негізгі | |
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Жағдайы | Жаңа |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Есіктің ашылу бұрышы | 105 град. |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
- Бағасы: 30 725,10 ₸

