Sirius зондымен (50м/шығанақ) ПВХН d=32мм гофрленген құбыр

170 ₸/м
- Бар
- Коды:CTG20-32-K41-050-SI
Гофрленген құбырлар ғимараттар мен құрылыстардың ішіне жасырын түрдегі қуат және төмен ток желілерін тарту үшін қолданылады.
Құбырдың икемділігіне байланысты кабельді төсеу ең аз еңбек шығынымен жүзеге асырылады және іс жүзінде қосымша керек-жарақтарды қажет етпейді.
Техникалық сипаттамалар
Номиналды кернеу, кВТ: 1
Иілуге беріктігі: икемді
Ішкі диаметрі, мм: 24.3
Иілудің ең аз радиусы, мм: 96
Жұмыс температурасы: -40 +60 °C
Максималды рұқсат етілген жұмыс температурасы: 80 °C
Түсі: сұр
Сығу кезіндегі беріктік, Н: 350
Материал: өздігінен сөнетін ПВХ-пластикат
Орташа қызмет ету мерзімі, жылдар: 18
Шығарылған елі: ҚАЗАҚСТАН
Кепілдік мерзімі, жыл: 1
Тұтастырғыштың беріктік сыныбы: жеңіл
Климаттық орындалуы: У3
Жануға төзімділік санаты: ПВ-0
Қорғау дәрежесі, IP: 55
Қабырғасының қалыңдығы, мм: 0.4
Пайдалану температурасы: -40 +60 °C
Ультракүлгінге төзімділік: Жоқ
Өлшем бірлігі: м
Соққыға төзімділігі: 350
Сыртқы диаметрі, мм: 32
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sirius |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Құбыр түрі | Гофрленген |
| Құрылыс | Икемді |
| Қима пішіні | Дөңгелек |
| Материал | ПВХ |
| Түсі | Сұр |
| қаптама | Шығанақ |
| Қаптамадағы ұзындық | 100 м |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| IP қорғау дәрежесі | 55 |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ішкі диаметрі | 24.3 мм |
| Сыртқы диаметрі | 32 мм |
| Иілу радиусы | 96 мм |
| Қабырғаның қалыңдығы | 0.4 мм |
| Электрические характеристики | |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 1000 В |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Зонд | Иә |
| УФ төзімділік | Жоқ |
- Бағасы: 170 ₸/м

