ЩО3.1 ЩВВ18 жарықтандыру қалқаны-15-25-16- П 25А 4.5кА 400/230В IP41 IEK

29 318 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:NKU10-OSHVP-18152516-02
Жіберу 04 сәуір 2026Жарықтандырғыш қалқан кернеуі 400/230В номиналды тогы 100А-ға дейінгі электр энергиясын таратуға, топтық желілерді шамадан тыс жүктемелер мен қысқа тұйықталулар кезінде қорғауға арналған.
Жарық беретін қалқандар жиынтықталады автоматты ажыратқыштармен ВА47-29 шығатын желілерде сипаттамасымен.
"П" индексі бар ТЩВ пластикалық корпуста жасалған ЩРН-П IP41 KREPTA3 IEK
Шығатын желілерге арналған N/PE автобустары жиынтықта.
Ток жүргізуші PIN 3Р 63А типті жалғастырғыш шина.
Кіріспе аппарат үшін рұқсат етілген кабель қимасы 25 мм.
Шығатын желілер үшін кабельдің рұқсат етілген қимасы 6 мм.
Бізбен жұмыс істеудің артықшылықтары
- Зауыттық IEK корпусы және оның коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Пайдалануда сенімді және ыңғайлы заманауи шешімдер қолданылады.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электронды түрде сұраныс бойынша қол жетімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | қалқан |
| Қалқан түрі | Жарықтандыру |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 25 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 4 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 4 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 15 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 41 |
| Модульдердің есептік саны | 18 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 220 мм |
| Ені | 362 мм |
| Тереңдігі | 97 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы, Негіз арқылы |
| Мөлдір есіктер | Иә |
| Материал | Пластик |
| Түсі | Ақ |
| Алдыңғы есік | Құлып жоқ, Шыны |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Қосымша сипаттамалар | |
| Есікті ашу | Жоғары |
| Қорғау | |
| Құлып | Жоқ |
- Бағасы: 29 318 ₸



