Кабельдік арна 60х40 мм "AGIS" (18м)

570 ₸/м
- Бар
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ПВХ AGIS кабель-арнасы ақпараттық, күштік және төмен токты сымдарды төсеуге арналған. Кабель-арна кабельдер мен сымдарды механикалық зақымданудан қорғайды, авариялық жағдайларда сымға қол жеткізуге және электр сымдарын қосымша орнатуға мүмкіндік береді.
АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Электр қауіпсіздігін қамтамасыз ету (электр сымдарын қосымша оқшаулау).
- Сымдарды механикалық зақымданудан қорғау.
- Қысқа тұйықталу кезінде ықтимал өртті болдырмау.
- Сымдарға рұқсатсыз кіруді шектеу.
- Ғимараттарды салу және қайта құру кезінде электр сымдарын орнатуды жеңілдету.
- Авариялық жағдайда сымдарға жылдам қол жеткізуді қамтамасыз ету.
- Сымдарды жылдам жаңарту және толықтыру мүмкіндігі.
- Арнайы қоспалар жоғары икемділікті қамтамасыз етеді: тіпті қатты иілу кезінде де кабельдік канал өзінің пайдалану сипаттамаларын сақтайды.
Техникалық сипаттамалар
| Түсі | Таза ақ |
| Ені, мм | 60 |
| Биіктігі, мм | 40 |
| Материалдың түрі немесе маркасы | ПВХ (ПВХ) |
| Ұзындығы, мм | 2000 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Басқалар |
| Аралық-бөлгіштер бекеттерінің саны | 0 |
| Материал | Пластик |
| Монтаждау температурасы, °C | -15...60 |
| RAL түсінің нөмірі | 9003 |
| Тізбектің тұтастығын қамтамасыз ету үшін жарамды | Иә |
| Бекіту тәсілі немесе түрі | Негізінде перфорация |
| Қақпақ түрі | Алмалы-салмалы |
| Пайдалы қима, мм2 | 2400 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Корпус материалы | Поливинилхлорид |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Құрылыс түрі | Тұтас |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| Түсі | Ақ |
| IP қорғау дәрежесі | 40 |
| Жүйе түрі | Орнату қорабы |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 40 мм |
| Ені | 60 мм |
| Ұзындығы | 2000 мм |
- Бағасы: 570 ₸/м

