MINI PRAGMA ақ есігі бар аспалы қалқан 36 модуль 3 қатар IP40 IK07 ден 63А RESI9 SE дейін

29 197,98 ₸
- Бар
- Коды:MIP12312
36 модульге дейінгі пластикалық қалқандар
Resi9 MP модульдік электр жабдықтарына арналған пластикалық корпус

Икемді конструкция
Resi пластикалық модульдік шкафтар9 Депутаттар жұмыс аяқталғанша барлығын бақылауда ұстауға мүмкіндік береді.
Олар тұрғын үй секторы, қонақжайлылық және шағын бизнес үшін өте қолайлы және жұмыс ортасына қарамастан кез келген қолданыстағы жағдайларда пайдалануға болады.
Пластмассадан жасалған модульдік корпус әртүрлі опциялармен бірге жеткізіледі, соның ішінде терминал блоктары, жарықтандыру және т.б. Resi9 Депутатты орнату оңай және электр қондырғыларын пайдалану кезінде өзгермейді.
Resi артықшылықтары9 MP
Икемділік
• Электр энергиясын тарату және мультимедиялық шкаф үшін бірдей дизайн.
• Қауіпсіз құлыптарды, терминал блоктарын және индикатор шамдарын қоса алғанда, ыңғайлырақ болу үшін қосымша мүмкіндіктер
Орнату оңай
• Жасырын монтаждау: негіздің тереңдігі қосылу үшін максималды кеңістікті қамтамасыз етеді
• Беткі монтаждау: сопақ тесігі бар артқы фитинг жоғары беріктікке ие және тігінен реттеуге мүмкіндік береді
Тартымды мүмкіндіктер
• Электрлік мердігерлердің жұмысын жеңілдететін құрылым
• Электр қондырғыларының кең спектрімен толық үйлесімділік
Resi туралы фактілер9 MP
• Жасырын және сыртқы орнату опциялары қолжетімді
• Пластикалық модульдік корпустың екі нұсқасының да диапазоны 50-ден 63 А-ға дейін
• 1-ден 3 қатарға дейін қолданылады
• 4-тен 36 модульге дейін қолданылады
• Асимметриялық конструкция кабельдердің кіріс жағында көбірек орын қалдырады
• Сұр немесе түтінді мөлдір есікті немесе тұтас ақ есікті таңдау
Қосымша опциялар:
• Терминал блоктары бар немесе онсыз шкафты таңдаңыз (1 немесе 2 ТБ)
• Нұсқалары электр энергиясын тарату немесе мультимедиялық қолдану үшін қол жетімді
• Индикатор шамдарын қосу мүмкіндігі
• Қауіпсіздікті арттыру үшін құлыпты қосу мүмкіндігі
| Серия | Resi9 |
|---|---|
| Өнімнің атауы | Resi9 MP |
| Өнім түрі | Шкаф |
| Шкафтың/тіректің түрі | Модульдік корпус |
| Модульдер саны бір қатарда 18 мм | 12 |
| Көлденең қатарлар саны | 3 |
| Есік түрі | Тұтас |
| Ені | Сыртында: 268 мм |
| Биіктігі | Сыртында: 478 мм |
| Тереңдігі | Сыртында: 102 мм |
| Қалқанды монтаждау | Беті |
|---|---|
| Қадам 9 мм | 24 |
| Модульдердің жалпы саны 18 мм-ден | 36 |
| [In] номиналды ток | 63 A |
| Рейки түрі | Симметриялы емес сырық 35 мм |
| Монтаждық платаның сипаттамасы | Монтаждық плата жоқ |
| Кабель түрі | 1 шина құбырының фланеці 1 оқшауланбаған ернемек |
| Терминалдық блоктың тағайындалуы | Жер/Бейтарап |
| Терминалдық блоктардың саны | 1 жер (Бұрандалы) 20-мен шығатын сызықтар 1 бейтарап (Бұрандалы) 20-мен шығатын сызықтар |
| Тарату блогының шығатын желілері | жер үшін 2 x 16 мм2 бейтарап үшін 2 x 16 мм2 9 x 10 мм2 үшін жер бейтарап үшін 9 x 10 мм2 9 x 6 мм2 үшін жер бейтарап үшін 9 x 6 мм2 |
| Шкафтың материалы | Техникалық пластиктің артқы бөлігі: Техникалық пластик Есік: Техникалық пластиктің беткі панелі: |
| Ішкі тереңдік | 80 mm |
| Түсі | Ақ (RAL 9003)Есік: Ақ (RAL 9003)беткі тақта: |
| Нарық сегменті | Шағын коммерциялық кәсіпорындар Тұрғын үй секторы |
| Стандарттар | МЭК 61439-1 МЭК 61439-3 МЭК 60670-1 IEC 60670-24 |
|---|---|
| Сапа белгілері | IMQ |
| Отқа төзімділік | 650 °C есік: 650 °C Артқы бөлігі: 650 °C беткі тақта: |
| IP қорғау дәрежесі | IP40 |
| Соққыға төзімділік дәрежесі IK | IK07 |
| Қоршаған ортаның жұмыс температурасы | -25…60 °C |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Schneider Electric |
| Өндіруші ел | Италия |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Корпус түрі | Электр монтаждау боксы |
| Құрылыс | Жиналмалы-жиылмалы |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 40 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Номиналды ток | 63 А |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 270 мм |
| Тереңдігі | 102 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 480 мм |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 3 |
| Модульдер саны | 36 |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы, Шкафтың қақпағы арқылы |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафтың түсі | Ақ |
| Шкафты жеткізу | Жиналған түрінде |
- Бағасы: 29 197,98 ₸

