Автоматты ажыратқыш ВА47-100 1Р 63А 10кА D KARAT IEK

3 899 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:MVA40-1-063-D
Жіберу 18 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ВА47-100 автоматты ажыратқыштары белсенді және индуктивті жүктемелері бар тарату және топтық тізбектерді қорғауға арналған.
Тұрмыстық және өнеркәсіптік электр қондырғыларының кіріспе-тарату құрылғыларында қолдануға ұсынылады.

Артықшылықтары
- Шамадан тыс жүктеме мен қысқа тұйықталудан қорғаудың екі түрі.
- Өздігінен оңай орнату мүмкіндігі бар қосымша құрылғылардың толық жиынтығы:
- – КС47 күйіндегі байланыс;
- – КСВ47 күйі бойынша байланыс;
- – ең төменгі кернеу айырғышы РММ47;
- – ағытушы тәуелсіз РН47.
- Байланыстар жағдайының тәуелсіз индикаторы.
- Қос бекітілген орны бар DIN-рельсті ысырма.
- Жұмыс температурасының кең диапазоны -40°С-тан +50°С-қа дейін.
- Жақсартылған кеңірек ажыратқыш тұтқасы, жанасу аймағы ұлғайтылған.
- Контактілі қысқыштардағы ойықтар жылу шығынын азайтады және қосылыстың механикалық тұрақтылығын арттырады.
- 10000А коммутациялық қабілетінің жоғарылауы ВА47-100-ді автоматты ажыратқыштар ретінде орнатуға мүмкіндік береді.
Техникалық сипаттамалар
| Номин ток, А | 63.0 |
| Полюстер саны | 1 |
| Номин импульсті төзімді кернеу, кВ | 6 |
| Іске қосылу сипаттамасы - ток қисығы | D |
| Кернеу түрі | Өзгерістер./тұрақты. (AC/DC) |
| Номин құл кернеу, Жылы | 400 |
| Тұрақты токтың номиналды кернеуі - DC, В | ≤ 60 |
| Ағытпа түрі | Жылулық, электромагниттік |
| Энергия шығыны, Вт | 13.0 |
| Кіріс кабелінің ең үлкен қимасы, мм2 | 35 |
| Жабдық толықтырылуы мүмкін | Иә |
| Номин қысқа тұйықталу кезіндегі ажырату қабілеті EN 60898 400 В, кА | 10.0 |
| Ағытпа қондырғысын орнату тәсілі | IEK_V0000017 |
| Монтаждау рельсінің түрі | IEK_V0000022 |
| Монтаждау түрі | EV004369 |
| Токты шектеу сыныбы | 3 |
| Қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Қорғалған полюстер саны | 1 |
| EN 60898 бойынша ажырату қабілеті, кА | 10 |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ4 |
| Қолданылу саласы | IEK_V0000013 |
| Электрондық ағытқыштың болуы | Жоқ |
| Жиілігі, Гц | 50 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Күштік полюстер саны | EV000599 |
| Жарылыстан қорғаныстың болуы | IEK_V0000020 |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 1,5 |
| Полюстердің жалпы саны | 1 |
| Лездік ағыту қондырғысын орнату тәсілі | IEK_V0000018 |
| Дифференциалды ағытқыштың болуы | Жоқ |
| ҚТ тм аймағында ағытқыштың іске қосылу уақыты, с | 0,1 |
| Монтаждық тереңдік - қуыстар, мм | 74,3 |
| Номин қысқа тұйықталу кезіндегі ажырату қабілеті EN 60898 @ 230В, кА | 10.0 |
| Жылулық ағытқыштың болуы | Иә |
| Электромагниттік ағытқыштың болуы | Иә |
| Жиілігі, Гц | 50 |
| Номиналды ток, А | 63 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Корпус материалы | Пластик |
| Сымның максималды қимасы | 35 кв. мм |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Салмақ | 0.14 кг |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 63 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Тұрақты токтың номиналды жұмыс кернеуі | 60 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 10000 А |
| Полюстер саны | 1 д. (дана) |
| Уақыт-ағымдағы сипаттамалары | D |
| Модульдер саны | 1 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 27 мм |
- Бағасы: 3 899 ₸

