Ажыратқыш-ажыратқыш үш позициялы ВРТ-63 3P 63А IEK

9 368 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:MPR10-3-063
Жіберу 18 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ажыратқыш-ажыратқыш үш позициялы ВРТ-63 жиілігі 50 Гц кернеуі 400 В дейінгі айнымалы ток тізбектеріндегі аралас белсенді және индуктивті жүктемелерді ауыстыруға арналған.
Ол электр энергиясын тұтынушылардың жекелеген топтарын немесе электр байланысы учаскелерін желіден жедел ажырату қажеттілігі қарастырылған тұрғын және қоғамдық ғимараттар мен құрылыстарды есепке алу және тарату жабдықтары ретінде қолданылады.

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Электр тізбектерін тиімді ауыстыру.
- Токты қалыпты режимде өткізу.
- Электр тізбектерін жедел қосу және ажырату.
- Тұтқаның үш бекітілген орны I-0-II.
- Тұтқаның ортаңғы орны контактілердің нөлдік орнын бекітеді.
- Қосымша тойтармалар мен монолитті беткі панельдің есебінен өткізгіштердің қосылу аймағындағы беріктіктің артуы.
- Фирмалық дизайн және бүйір жақтарының логотипімен нақыштау.
Техникалық сипаттамалар
| Қосу немесе өшіру түрі | 2 бағытқа ауыстырып қосқыш |
| Номин ток, А | 63 |
| Ауыстырылатын контактілер саны | 3 |
| Полюстер саны | 3 |
| Номин құл кернеу, Жылы | 400 |
| Кернеу түрі | Айнымалы (AC) |
| Ашық контактілер нормаларының саны | 0 |
| Қалыпты тұйықталған контактілер саны | 0 |
| Ауыстырылатын контактілер саны | 3 |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 3 |
| Түсі | Сұр |
| Механикалық орындау тобы | M1 |
| Индикатор- сигналдық шаммен | Жоқ |
| Шамның түрі | Қолданылмайды |
| Номин импульсті төзімді кернеу, кВ | 4 |
| Макс өткізгіштің көлденең қимасы, мм2 | 10 |
| Icw тогы 1 с ішінде қысқа мерзімді номин, А | 12 |
| Түйіспелі қысқыштардың бұрандаларын тарту сәті, нм | 1.2 |
| Жұмыс жағдайы | Тік |
| Қуатты ажырату - согл DIN VDE 0113 | Жоқ |
| Электрлік тозуға төзімділік, циклдар | 10000 |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | 40°С температурада 50% |
| Номиналды ажырату қабілеті, кА | - |
| Қолдану санаты | АС-22В |
| Жүннің тозуға төзімділігі, циклдар | 30000 |
| Желі жиілігі, Гц | 50 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Бір полюске тұрақты токтың кернеуі, В | 48 |
| Жұмыс жағдайындағы ықтимал ауытқу бұрышы, ° | 90 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өндіруші | IEK |
| конструктивті орындау | Жабық |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Номиналды ток | 63 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Доға сөндіргіш камера | Иә |
| Тұтқаның түрі | Алынбайтын |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 10 шаршы мм |
| Салмақ | 0.26 кг |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Механикалық тозуға төзімділік | 30000 цикл |
| Байланыстар саны | 9 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 54 мм |
| Техникалық сипаттамалар | |
| Ажыратқыш түрі | Аудармалы |
- Бағасы: 9 368 ₸

