Сақтандырғыштың балқымалы қондырмасы ППНИ-33 габариті 0 80А IEK

2 334,78 ₸
- Бар
- Коды:DPP20-080
Жалпы қолданыстағы gG типті ППНИ сериялы сақтандырғыштар өнеркәсіптік электр қондырғылары мен кабельдік желілерді шамадан тыс жүктеме мен қысқа тұйықталудан қорғауға арналған және номиналды токтарда 2-ден 630 А-ға дейін қол жетімді.
50 Гц жиіліктегі кернеуі 660 В дейінгі бір фазалы және үш фазалы желілерде қолданылады.
ППНИ сақтандырғыштарының қолдану салалары: енгізу-тарату құрылғылары (ҚТҚ); шкафтар мен тарату қондырғылары (ШРС, ШР, ПР); трансформаторлық қосалқы станциялардың жабдықтары (ШО); төмен кернеулі шкафтар (ШРПНН); шкафтар мен басқару қораптары.
МЕМСТ Р 50339.0, 50339.2 талаптарына сәйкес келеді.

Артықшылықтары
- ППНИ сақтандырғыштарында қолданылатын материалдардың заманауи конструкциясы, дайындау технологиясы және сапасы салдарынан ППП2 сақтандырғыштарымен салыстырғанда қуат шығыны 30%-дан астамға азайды.
- Арматураланған термореактивті пластмассадан жасалғандықтан ұстағыш (оқшаулағыш) негізінің механикалық кернеулерге төзімділігі жоғары.
- ПН-2 сақтандырғыштарымен салыстырғанда 10-20%-ға азайтылған ППНИ сақтандырғыштарының жалпы өлшемдері.
- Номиналды токтары 2 А-дан 630 А-ға дейінгі балқымалы кірістірулерді қоса алғанда, 6 габаритте барлығы 82 позицияны қамтитын ППНИ сақтандырғыштарының кең ассортименті.
- Токты шектеу функциясының болуына байланысты шамадан тыс жүктемелерден қорғау, бұл күтілетін қысқа тұйықталу тогын бірнеше есе азайтуға мүмкіндік береді.
- Жұмыс температурасының кең диапазоны, -45°С-тан +60°С-қа дейін, әртүрлі климаттық аймақтарда PPN сақтандырғыштарын пайдалануға мүмкіндік береді.
- Жоғары ажырату қабілеті: 660 В - 50 кА, ал 500 В - 120 кА.
Конструкция ерекшеліктері
Сақтандырғыш пен ұстағыштың контактілері күміспен қапталған электрлік мыстан жасалған.
Ұстағыштың негізі (оқшаулағыш) коррозияға, механикалық кернеулерге және динамикалық соққыларға 120А дейін төзімді арматураланған термореактивті пластиктен жасалған.
Балқытылатын кірістіру контактілері пышақ пішінінде (үшкір) жасалған, бұл оларды ұстағыштарға аз күш жұмсай отырып орнатуға мүмкіндік береді.
ППНИ балқымалы ендірмелерінің барлық габариттері РС-1 әмбебап алу тұтқасымен орнатуға немесе бөлшектеуге ыңғайлы.
Доғаны тез және тиімді сөндіру үшін балқыту қондырғысының корпусы жоғары химиялық тазартылған кварц құмымен толтырылған.
Балқытқыш элемент фосфорлы қоладан (фосфор қосылған мырышпен мыс қорытпасы) жасалған және нүктелік дәнекерлеу арқылы сенімді түрде қосылған.
Балқымалы ендірменің конструкциясында іске қосылуын көзбен шолып анықтауға мүмкіндік беретін жылжымалы өзек түрінде жасалған арнайы индикатор бар.
ППНИ сақтандырғыштары электр қондырғыларын қысқа тұйықталу токтарынан және шамадан тыс жүктемелерден қорғауға мүмкіндік беретін барлық gG диапазонында өшіру қабілетіне ие.
ППНИ балқымалы ендірмелері мен ұстағыштарының конструкциясы, техникалық параметрлері, габариттік және орнату өлшемдері МЭК және МЕМСТ заманауи стандарттарына сәйкес келеді.
Техникалық сипаттамалар
| Қолдану санаты | gL/gG (кабельдер мен тарату құрылғыларын қ.з. және шамадан тыс жүктемелерден қорғау үшін) |
| Құрылымдық өлшем | Өлшем бірлігі 0 (NH0) |
| Номин құл кернеу | 690 Жылы |
| Номиналды ток | 80 А |
| Номин жиілігі | 50 Гц |
| Іске қосу индикаторының түрі | Жоғарғы іске қосу индикаторы |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс | Тұтас |
| Сақтандырғыш түрі | Пышақ |
| Полюстер саны | 1 д. (дана) |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 690 В |
| Номиналды балқымалы ендірменің тогы | 80 А |
| Шығын қуаты | 25 Вт |
| Байланыс түрі | Пышақ |
| Салмақ | 0.26 кг |
| Бойктың болуы | Иә |
| Іске қосу көрсеткіші | Иә |
- Бағасы: 2 334,78 ₸

