СМЖ 222-413 әмбебап терминалы, 3 сымды мөлдір 0,08-2,5/4 мм2 (50 дана/қт.) REXANT

85,68 ₸
- Бар
- Коды:07-5253-1
Жазық серіппелі қысқышы бар 3 өткізгішті қайта пайдалануға болатын REXANT қосқышы жұқа қимасы бар бір ядролы мыс және көп ядролы аршылған өткізгіштерді қосуға арналған.
Қосылатын өткізгіштерді монтаждау алдында оқшаулауды терминал корпусындағы (9-12 мм) белгілерге сәйкес алып тастау қажет. Монтаждау жағынан аршылған учаскеде қатты иілулер болмауы тиіс. Қызғылт сары тұтқаны көтергеннен кейін оны бос терминал ұясына салыңыз, содан кейін тұтқаны бастапқы орнына түсіріңіз. Байланыс өткізгішті пластинамен қысу арқылы жүзеге асырылады. Конструкция контактінің кездейсоқ ашылуына жол бермейді. Терминал корпусындағы арнайы технологиялық саңылау мультиметрдің сынақ зондымен немесе зондымен қосылымды тексеруге арналған. Мөлдір пластиктен жасалған қабық контактіні оқшауланған етеді, сонымен қатар өткізгіштің орнын визуалды түрде бағалауға мүмкіндік береді.
Өткізгішті алу (бөлшектеу) кері тәртіпте әрекеттер арқылы жүзеге асырылады.
Сипаттамалары:
Өлшемі: 17х14,5х20,5 мм
Материал: Полиамид 66
Байланыстар саны: 3
Байланыс материалы: қалайыланған мыс
Қысқыш: болат
Түсі: мөлдір
Кернеуі: 400 В
Қосылатын сымдардың материалы: Cu
Қосылатын сымдардың түрлері: бір ядролы, көп ядролы
Ток: бір ядролы сымдар үшін — 32 А, көп ядролы сымдар үшін — 24 А28-12 AWG
Қолдау көрсетілетін қима: 3x0.08-4 мм2 (бір ядролы сым), 3x0.08-2.5 мм2 (көп ядролы сым)
Жұмыс температурасы: -40...+85 ºC
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабель клеммасы |
| Оқшаулаудың болуы | Иә |
| Ұзындығы | 14.5 мм |
| Ені | 16.5 мм |
| жалғағыштың түрі | Ана |
| Оқшаулау материалы | Поливинилхлорид |
| Оқшаулау түсі | Қызғылт сары |
| Бекіту тесіктерінің саны | 3 |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 2.5 шаршы мм |
| Қаптамадағы саны | 4 д. (дана) |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Максималды ток | 24 А |
| Максималды кернеу | 450 В |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
- Бағасы: 85,68 ₸

