Резервтік автоматты енгізу шкафы екі кіріс SHU8253-42A2 250A 35kA 400V IP31 контакторлары

699 151 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHAVR-8304110221
Жіберу 06 сәуір 2026ШУ85 сериялы резервті автоматты түрде қосу құрылғысы қалыпты қоректендіру параметрлері ауытқыған кезде (кернеудің жоғалуы, фазаның үзілуі, кернеудің рұқсат етілмеген төмендеуі) жарықтандыру тізбектері мен қуат жабдығының резервтік қуатына автоматты түрде ауысуға арналған. жұмыс кірісі.
Оларды қалпына келтірген кезде кері ауысу автоматты түрде жүреді.
Схема: негізгі енгізу/резервтік енгізу - тұтынушы.
Екі кіріс те трансформаторлық қосалқы станциядан қуат алады.
Кірісте қуатты ажыратқыштар орнатылған ВА88-35 3Р 250А 35кА
РАҚ күштік бөлігі контакторларда орындалған КТИ-5265 265А 230В/АС3
Кіріспе мыс кабельдің ұсынылатын қимасы 5х120 мм артық емес.
Екі кірістегі фазаларды бақылау релесі.
Ток өткізетін шина алюминий.
Шығатын кабель ток өткізетін шиналардың секциясына қосылады.
Шиналар N/PE алюминий.
Бізбен жұмыс істеудің артықшылықтары
- Сертификатталған зауыттық корпустар және олардың коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Пайдалануда заманауи шешімдер мен сенімді және пайдалануға ыңғайлы аппаратура қолданылады.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема жоба бойынша электронды түрде ұсынылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 250 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 50 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 35 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 2 |
| Шығу саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Автоматты |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Ауыстыру уақыты | 1 сек |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Жабдық түрі | Резервті автоматты түрде енгізу |
| Қалқанның түрі | АДБ схемасы 2-1 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбайтын |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 699 151 ₸

