Пластикалық корпус ЩРН-П-8 ақ есік IP41 GENERICA

5 324 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:MKP13-N-08-41-K01-G
Жіберу 18 сәуір 2026Жарықтандыру желілерінде модульдік құрылғыларды орнату үшін қолданылады: ажыратқыштар, қорғаныс сөндіргіштері, дифференциалды ажыратқыштар, таймерлер, жарықтандыруды басқару құрылғылары және т.б. Сенімді заманауи конструкция және берік пластик, ыңғайлы бекіту құрылғылары бұйымдарға ұзақ қызмет ету мерзіміне және пайдалану қауіпсіздігіне кепілдік береді.
Техникалық сипаттамалар
Монтаждау түрі
Беттік монтаждау
Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені
8
Қатарлар саны
1
Түсі
Ақ
Қорғау дәрежесі - IP
IP41
Биіктігі
200.0 мм
Ені
184.0 мм
Тереңдігі
97.0 мм
RAL түсінің нөмірі
9016
Корпус материалы
Пластик
ОӘК түрі
Жоқ
Кеңейтілуі мүмкін
Жоқ
DIN-рейка
Иә
Монтаждық платамен
Жоқ
Монтаждық тереңдік - тауашалар
- мм
Қақпақтың пішіні
Жабық типті (жабылатын)
Қақпақ түрі
Жабық типті (жабылатын)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Корпус түрі | Электр монтаждау боксы |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 80 мм |
| Тереңдігі | 58 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 133 мм |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Модульдер саны | 4 |
| Алдыңғы есік | Қарастырылмаған |
| Физикалық қасиеттері | |
| Корпустың түсі | Емен |
- Бағасы: 5 324 ₸

