ELASTA ПВХ гофрленген құбыры d=50мм зондпен (15м) IEK

643,86 ₸/м
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CTG20-50-K41-015I
Жіберу 13 сәуір 2026Гофрленген құбырлар ғимараттар мен құрылыстардың ішіне жасырын түрдегі қуат және төмен ток желілерін тарту үшін қолданылады.
Құбырдың икемділігіне байланысты кабельді төсеу ең аз еңбек шығынымен жүзеге асырылады және іс жүзінде қосымша керек-жарақтарды қажет етпейді.
Техникалық сипаттамалар
Сыртқы диаметрі
50 мм
Ішкі диаметрі
40.1 мм
Материал
ПВХ (ПВХ)
Түсі
Сұр
Брошкамен (зондпен)
Иә
Ультракүлгін сәулеленуге төзімділік
Жоқ
Галогендерден бос
Жоқ
Сығымдау кезіндегі беріктік
320 Н
RAL түсінің нөмірі
7035
Қабырғаның қалыңдығы
0.6 мм
Жануды таратады
Жоқ
Гофр қадамы
6.0 мм
Қорғау дәрежесі - IP
IP40
1-ші қума метрдің салмағы
192 ж
Брошка - зондпен бірге
Иә
Номин диаметрі
50 мм
Иілуге беріктік
Икемді (-тер)
Гофрдың ені
4.0 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sirius |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Құбыр түрі | Гофрленген |
| Құрылыс | Икемді |
| Қима пішіні | Дөңгелек |
| Материал | ПВХ |
| Түсі | Сұр |
| қаптама | Шығанақ |
| Қаптамадағы ұзындық | 100 м |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| IP қорғау дәрежесі | 55 |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Сыртқы диаметрі | 20 мм |
| Қабырғаның қалыңдығы | 4.2 мм |
| Электрические характеристики | |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 1000 В |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Зонд | Иә |
- Бағасы: 643,86 ₸/м

