ONFLOOR 12 PRIMER IEK 12 модуліне арналған едендік шағын люк

47 371 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:KNL-57-12-7012
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ONFLOOR люгі монолитті бетон конструкциясында монтаждау модулінің өлшемі 45х45 мм болатын электр қондырғыларын орнатуға арналған орындарды қалыптастыруға арналған.

Артықшылықтары
- Ендірілетін жасырын монтаждау мүмкіндігі.
- 45х45, 45х22,5 және 60х60 өлшемді ЭҚБ модульдерін орнату.
- Жоғары механикалық беріктік.
- Кабельді майысудан қорғау.
- Отқа төзімділігі жоғары.
Техникалық сипаттамалар
| Модульдердің ең көп саны | 12 |
| Едендегі ойықтың тереңдігі, мм | 57...75 |
| Ылғалды тазалау үшін жарамды | Жоқ |
| Түсі | Сұр |
| Сыртқы диаметрі, мм | - |
| Қорғаныс контактісі бар розеткалардың саны | 0 |
| Ұзындығы - габариттік өлшем, мм | 330 |
| RAL түсінің нөмірі | 7012 |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui, В | 500 |
| Материал | Пластик |
| Ұзындығы - ендірілетін өлшем, мм | 330 |
| Биіктігі-габариттік өлшемі, мм | 60 |
| Кілемдегі тесікті монтаждау орындалды | Иә |
| Ені - габариттік өлшем, мм | 260 |
| Фальш-еденге орнату үшін жарамды | Иә |
| Салмағы, кг | 1.5 |
| Монтаждық қораптардың саны | 0 |
| Монтаждық диаметрі - қуыстар, мм | - |
| Кілем жабынының қорғаныш жақтауы | Иә |
| Мин ендіру тереңдігі, мм | 57 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP30 |
| Қақпақтың пішіні | Тік бұрышты. |
| Жұмыс жүктемесі, Н | 1500 |
| Астыңғы қабат бойынша өтетін магистральдар үшін жарамды | Жоқ |
| Екі қабатты еденге төсеу үшін жарамды | Иә |
| Құбырларды енгізуге арналған отв диаметрлері, мм | 25, 32, 40 |
| Металл табақты енгізуге арналған разм отв, мм | 150х35 |
| Қақпақ түрі | Тік бұрышты. |
| Ені - ендірілетін өлшем, мм | 260 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Орнату опциясы | Еден |
| Орнату түрі | Ендірілген |
| IP қорғау дәрежесі | 30 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Корпус түрі | Едендік шағын қақпа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 260 мм |
| Тереңдігі | 60 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 330 мм |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Модульдер саны | 12 |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафтың түсі | Сұр |
- Бағасы: 47 371 ₸




