Көше жарығын басқару қалқаны И710-9601-4374- 06А 250А 35/10кА 400В IP54 фотореле/таймер IEK

389 415 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:NKU-SHOIA-710960143746-03
Жіберу 06 сәуір 2026Көшені жарықтандыру шкафтары кернеуі 400/230 В үш фазалы айнымалы токтың электр энергиясын қабылдауға және есепке алуға, кейіннен таратуға, шығатын желілерді шамадан тыс жүктемелерден және қысқа тұйықталу токтарынан қорғауға, сыртқы кешкі және түнгі жарықтандыруды үш режимде басқаруға арналған:
- жергілікті басқару түймелер мен қосқыштар;
- түнгі жарық режимінде фотореледен автоматты басқару;
- кешкі жарықтандыру режимінде таймерден немесе фотореледен автоматты басқару;
- диспетчерлік пультпен автоматты басқаруды мәжбүрлеп қосу және өшіру;
ШУО аспалы түрде орындалған Корпус металл ШМП-7-0 (1400х650х300мм) У2 IP54 IEK
Енгізуде орнатылған Автоматты ажыратқыш ВА88-35 3Р 250А 35кА IEK
Кіріспе мыс кабельдің ұсынылатын қимасы 5х120 мм артық емес
Қуат бөлігі екі контакторда жасалған КТИ-5115 115А 230В/АС3 СЭК
Кететін топтар алты Автоматты ажыратқыш ВА47-100 3Р 10кА С IEK
Қалқан есігіндегі индикация.
Барлық қосқыштар мен түймелер қалқанның ішіне орнатылған.
Кабельді тығыздамалар жиынтықта Қылқаламды кабельді енгізу.
Кабельдерді беру төменгі.
Жиынтықта кететіндерге арналған N/PE шиналары.
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема жоба бойынша электронды түрде ұсынылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | қалқан |
| Қалқан түрі | Жарықтандыру |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 250 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 8 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 8 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 35 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 6 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1200 мм |
| Ені | 750 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 389 415 ₸








