ЯПЧ5410-2674-NVF2G 1.5кВТ 3.7А 10кА 400В IP54 CHINT электр қозғалтқышының басқару қорабы

163 870 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHUE-54102774-3
Жіберу 18 сәуір 2026ЯПЧ5 типті басқару жәшіктері қуаты 75 кВТ-қа дейінгі тиін торлы индукциялық қозғалтқыштарды жергілікті, қашықтықтан және автоматты түрде басқаруға арналған, ұзақ, қысқа және қайталанатын-қысқа мерзімді режимдерде жұмыс істейді.
Басқару жәшіктері монтаждық панелі бар металл шкафтарға орнатылады.
Жәшіктер белгіленуіне және үлгілік индексіне байланысты жинақталады: автоматты ажыратқыштармен, жиілік түрлендіргіштерімен, жарық сигналдық арматурамен және басқару аппаратурасымен (кнопкалар, ауыстырып-қосқыштар).
Жиынтықтың сипаттамасы
Кіріспе мыс кабельдің ұсынылатын қимасы 5х2,5 мм артық емес
Кіріспе аппарат: Автоматты ажыратқыш ВА47-100 3Р 10А 10кА С IEK
Корпус металл ШМП-3-0 (650х500х220мм) У2 IP54 IEK
АҚЖ-да орнатылған Жиілік түрлендіргіші NVF2G-1.5/TS4 1.5кВТ 3.7А 380В 3Ф шамадан тыс жүктеме 150% CHINT (бұдан әрі - ӨСБ)
Басқару түймелері қалқанның есігіне шығарылады.
Жұмыс режимдері:
- Бастау - тура жүріс
- Реверсі
- Тоқта
ӨЖ басқару панелі қалқанның есігіне шығарылған.
Барлық ток өткізгіштер мыстан жасалған МЕМСТ.
Кабельдік тығыздамалар жиынтықта.
Бізбен жұмыс істеудің артықшылықтары сіз үшін
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электронды түрде сұраныс бойынша қол жетімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Chint Electrics |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 5 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 8 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 8 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 10 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 24 В |
| Жабдық түрі | ИФ бар электр қозғалтқышты басқару қорабы |
| Қуат | 1.5 кВт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 650 мм |
| Ені | 500 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Шамадан тыс жүктеме көрсеткіші | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -10 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 163 870 ₸




