ECOLINE кабель-арна 100х60 ақ (8м) IEK

1 695,96 ₸/м
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CKK11-100-060-1-K01
Жіберу 04 сәуір 2026Қақпағы бар ECOLINE магистральдық кабель-арнасы. Әр түрлі типтегі кабельдерді эстетикалық төсеуге, оларды механикалық зақымданудан қорғауға арналған, электр қондырғыларын KMKU типті көтергіш қораптарға орнату мүмкіндігі бар. Қос құлыппен, қорап негізінің бүкіл ұзындығы бойынша 200 мм қадаммен перфорациясы бар ұзындығы 2 метр кесінділерде шығарылады. Материал: ПВХ (материал МЕМСТ 28779-90 бойынша FV(ПВ)0 класына (санатына) сәйкес келеді). Түсі: ақ.
Техникалық сипаттамалар
Пайдалы қима
6000 мм2
Түсі
Таза ақ
Ені
100 мм
Биіктігі
60 мм
Бекіту тәсілі немесе түрі
Негізінде перфорация
Ұзындығы
2000 мм
Тізбектің тұтастығын қамтамасыз ету үшін жарамды
Иә
Беттің қорғаныш жабыны
Басқалар
Аралық-бөлгіштер бекеттерінің саны
0
RAL түсінің нөмірі
9003
Қақпақ түрі
Алмалы-салмалы
Материалдың түрі немесе маркасы
ПВХ (ПВХ)
Материал
Пластик
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Корпус материалы | Поливинилхлорид |
| IP қорғау дәрежесі | 40 |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| Құрылыс түрі | Тұтас |
| Түсі | Ақ |
| Жүйе түрі | Орнату қорабы |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 2000 мм |
| Биіктігі | 60 мм |
| Ені | 100 мм |
| Негізгі | |
| Пайдалы қима | 6000 мм.ш.м |
- Бағасы: 1 695,96 ₸/м

