Пластикалық корпус ЩМПп 800х600х260мм мөлдір есік УХЛ1 IP65 IEK

175 911 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:MKP92-N-806026-65
Жіберу 13 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ЩМПп IP65 корпустары соққыға төзімді ABS пластиктен жасалған және электр энергиясын тарату және технологиялық процестерді автоматтандыру жүйелеріндегі жабдықты сенімді қорғауды қамтамасыз етуге, сондай-ақ әртүрлі электрлік, электрондық компоненттерді орналастыруға және қорғауға арналған. қоршаған орта әсерлері.

Артықшылықтары
- Шаң-ылғалдан қорғалуы: шаңнан қорғаудың максималды дәрежесі және барлық бағыттардағы су ағындарынан қорғау IP65.
- Соққыға төзімділік: корпустар IK10 қорғанысының ең жоғары дәрежесіне ие (соққы энергиясы 20 Дж немесе 5 кг салмақтың 40 см биіктіктен құлауы).
- Коррозияға төзімділік: корпустар тот баспайды және бояуды қажет етпейді.
- Жұмыс температурасының кең диапазоны: жұмыс температурасы -45°C-тан +80°C-қа дейін.
- Корпусты жерге тұйықтау қажеттілігінің болмауы: корпус материалының диэлектрлік қасиеттеріне байланысты жерге тұйықтауды қажет етпейді.
- Ультракүлгін сәулелерге төзімділік: Материалдың қасиеттері қоршауларды ашық ауада орнату мүмкіндігімен ультракүлгін сәулелерге төзімді етеді.
- ЭКЕАЖ жүйесінде пайдалану мүмкіндігі: материал радио және GSM сигналын таратуға кедергі жасамайды.



Техникалық сипаттамалар
| Биіктігі, мм | 800 |
| Ені, мм | 600 |
| Тереңдігі, мм | 260 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP65 |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ1 |
| Номиналды ток, А | 100 |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Модульдер саны | - |
| Корпус материалы | Пластик |
| Шкаф есігінің немесе қақпағының қалыңдығы, мм | 3,8 |
| Қақпақтың пішіні | Жабық типті (жабылатын) |
| Монтаждық тереңдік - қуыстар, мм | - |
| Монтаждық платамен | Иә |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Кабельді енгізу | Төменнен |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| Люк- есіктің түрі | Дара/дара |
| Салмағы, кг | 10,3 |
| Монтаждау түрі | Беттік монтаждау |
| Шкаф қабырғасының қалыңдығы, мм | 2.8 |
| Қақпақ түрі | Жабық типті (жабылатын) |
| Пайдалану температурасы, °C | -45...80 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 65 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 260 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 800 мм |
| Салмақ | 10 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Алдыңғы есік | Шыны, Құлыппен |
| Алдыңғы есікті ашу | Сол жақ |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы, Шкафтың қақпағы арқылы |
| Вандалға қарсы корпус | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафтың түсі | Ашық сұр |
- Бағасы: 175 911 ₸

