Тарату шкафы ШР11-73802-06 250А 50кА 400В IP31

469 515 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHRS-1173802
Жіберу 06 сәуір 2026SHRS1 және SHR11 IEK қуат тарату шкафтары кернеуі 230/400 В өнеркәсіптік қондырғыларда 50 Гц жиіліктегі үш фазалы айнымалы токтың жерге тұйықталған бейтараптығы бар желілерде электр энергиясын қабылдауға және таратуға, сондай-ақ электр және жарықтандыру желілерін шамадан тыс жүктеме мен қысқа тұйықталу кезінде сақтандырғыштармен қорғауға арналған. .
ШР(C)11 күштік шкафтарында кіріске сақтандырғыштар орнатылған.
Жиынтықтың сипаттамасы
Жеке тұратын едендік шкаф ЩМП 1600х800х400 УХЛ3 IP31
Мыс кіріс кабелінің ұсынылатын қимасы 5х120 мм артық емес
Кіріспе аппарат: Ажыратқыш-айырғыш ВР32 бір бағытқа 250А;
Енгізуді қорғау аппараттары: Сақтандырғыштар 250А габ.1;
Ток өткізетін шина АД31Т алюминий МЕМСТ.
Шығатын 6 топ: Сақтандырғыштар габ.00-ден 160А-ға дейін;
Жиынтықта кететіндерге арналған N/PE шиналары.
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электронды түрде сұраныс бойынша қол жетімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 250 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 50 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 0 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 6 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Жабдық түрі | Күш таратушы шкаф |
| Қалқанның түрі | ШР11 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Ені | 800 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қорғаныс | |
| Сақтандырғыштың болуы | Иә |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| ажыратқыш | Иә |
| Ажыратқыш түрі | Жарылғыш |
| Дискінің орналасуы | Оң жақта |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -15 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 469 515 ₸



